Reklama
Reklama

Jan Królikowski bierze ślub. Szykuje się kolejna wielka uroczystość

W rodzinie Królikowskich znowu zamieszanie. Dopiero co bliscy bawili się na ślubie Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego, a już szykuje się kolejna uroczystość.

Ślub Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego to zdecydowanie wydarzenie tego sezonu. I pomyśleć, że od ich pierwszego wspólnego zdjęcia minął nieco ponad rok!

Para pobrała się 7 sierpnia w jednym z warszawskich kościołów. Na weselu zorganizowanym w pałacu w Zdunowie bawiła się garstka celebrytów, m.in. Małgorzata Rozenek-Majdan z mężem, Marina Szczęsna, Joanna Kurowska, Joanna Jarmołowicz, Tomasz Oświeciński czy Patryk Pniewski.

Obecnie plotkuje się, że Opozda spodziewa się pierwszego dziecka. Sama zainteresowana temu zaprzecza.

Syn Królikowskiego się żeni

W rodzinie Królikowskich szykuje się kolejne wydarzenie - do ślubu przygotowuje się bowiem Jan Królikowski, młodszy syn Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej i Pawła Królikowskiego. Według informacji "Na Żywo", wesele odbędzie się w październiku.

Reklama

Chłopak związany jest z aktorką "M jak miłość" i byłą dziewczyną Antka - Joanną Jarmołowicz. Ich uczucie jeszcze mocniej rozkwitło, gdy dowiedzieli się, że... będą rodzicami.

Dziadek Paweł zdążył jeszcze poznać wnuka Józia.

Mały Józio niebawem skończy dwa lata. Na ślubie swoich rodziców będzie niósł obrączki.

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy