Reklama
Reklama

Jakubiak z "Masterchefa" nie krył, że zdradził partnerkę. Owocem romansu dziecko

Tomasz Jakubiak (40 l.) to osoba, która jest popularna w kręgach produkcji kulinarnych. Największą popularność zawdzięcza programowi "MasterChef Junior”, w którym jest jurorem. Tomasz to nie tylko dobry kucharz, ale także bardzo szczery człowiek. Sam kiedyś przyznał się do... zdrady partnerki.

Tomasz Jakubiak zawsze kochał kuchnię

Miłość do gotowania rosła w Tomaszu od dziecięcych lat. Jak zdradził kiedyś magazynowi "Viva", wyniósł ją z domu

"Mieszkaliśmy nad restauracją Casa Valdemar, to już jako 14-latek zamiast grać z chłopakami w piłkę, siedziałem na parapecie i podglądałem kucharzy. Najpierw ich to wkurzało, a potem się przyzwyczaili, że dzieciak zagląda im w gary, i zaczęli mnie zapraszać do kuchni, i uczyć różnych rzeczy". 

W tym samym wywiadzie wyznał, że jego mama nie była zachwycona drogą, którą wybrał. Wręcz przeciwnie. Był to powód, dla którego bardzo szybko opuścił rodzinny dom.  

Reklama

Mama Tomka była po SGH i całe życie prowadziła własne firmy. Chciała, by inwestycja w naukę syna zaowocowała inną ścieżką zawodową. Jednak tematy biznesowe nie były dla Tomasza atrakcyjne. Podkreślił, że mama mimo wszystko go wspierała, a po czasie zmieniła zdanie i nawet w jednym z odcinków jego programu zaapelowała, by nie hamować marzeń dziecka.

Tomasz Jakubiak wydał książkę z przepisami

W 2015 roku ukazała się pierwsza książka Tomasza zatytułowana "Jakubiak lokalnie". Powstała na fali popularności programu kucharza. Zawiera świetne przepisy, które wykorzystują dobrej jakości, regionalne produkty, co jest niemałą gratką dla tych, którzy lubią urozmaicać swoją dietę. 

Tomasz Jakubiak w "MasterChef Junior"

Do niedawna jurorami "MasterChef Junior" byli: Michel Moran, Anna Starmach i Mateusz Gessler, który pod koniec 2021 roku poinformował, że rezygnuje z dalszej pracy na planie show. Planował otworzyć nową restaurację i przygotować się na kulinarne wyzwania. Program niestety mu to utrudniał.

Szybko po upublicznieniu tej informacji media obiegła nowinka, że do obsady dołącza nikt inny, jak Tomasz Jakubiak. Mężczyzna od razu zyskał popularność, dzięki czemu został zaproszony do programu Kuby Wojewódzkiego oraz udzielił szczerego wywiadu dla tygodnika "Życie na gorąco".

Tomasz Jakubiak szczerze o zdradzie

Choć Tomasz życie prywatne mógłby trzymać w ukryciu, mężczyzna nie boi się trudnych tematów. 

W rozmowie z tygodnikiem "Życie na gorąco" przyznał, że zdradził partnerkę, w wyniku czego na świecie pojawił się jego syn

"Popełniłem wtedy straszną rzecz, bo zdradziłem swoją poprzednią partnerkę. Po upojnej nocy okazało się, że Anastazja jest w ciąży. Oczywiście wstyd mi za to, co zrobiłem, ale koniec końców jest mega. Jesteśmy cudowną parą, mamy cudownego syna. Widocznie tak miało być". 

Narodziny syna Tomasza Jakubiaka, jurora "Masterchef"

Mężczyzna pochwalił się, że syn przyszedł na świat w czerwcu 2020 roku. Niestety, zanim do tego doszło, życie mężczyzny było pełne wyzwań. Musiał rozstać się z poprzednią dziewczyną, a niedługo potem nowa ukochana uległa wypadkowi samochodowemu. Kucharz sam wyciągnął nieprzytomną kobietę ze zmiażdżonego auta. Anastazja zdradziła w wywiadzie dla "Dzień Dobry TVN", że kazała najpierw ratować dziecko. Na szczęście sytuacja skończyła się dobrze dla wszystkich. 

"Praktycznie się nie rozstajemy, zabieram ich ze sobą na plan zdjęciowy, we wszystkie podróże. W moim życiu było mnóstwo chaosu, nieładu, a nastał spokój" - podsumował mężczyzna w wywiadzie dla "Życie na gorąco". 

Czy tym razem Tomasz trafił na drugą połówkę swojego serca? Na to wygląda. Znalazł ją nie tylko w Anastazji, ale i swoim synku!

Czytaj też:

Gwiazdy Polsatu świętują w restauracji Mateusza Gesslera. Na przyjęcie przybył Edward Miszczak

Mateusz Gessler żartuje z transferu cioci do Polsatu. "Zostań gdzie jesteś"

"Ugościli" Gessler popisowym daniem. Restauratorce puściły nerwy

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Tomasz Jakubiak | Masterchef Junior
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy