Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Jakub Kosel i Agnieszka Wolszczyk ogłosili radosną nowinę! Spodziewają się dziecka!

Jakub Kosel (28 l.) i Agnieszka Wolszczyk, lepiej znana internautom jako influencerka Ciocia Liestyle, właśnie ogłosili światu radosną wiadomość! Para spodziewa się dziecka!

W tę miłość nikt nie chciał wierzyć, a oni od początku nie afiszowali się ze swoim uczuciem. Internet poznał Agnieszkę jako partnerkę fotografa gwiazd - Michała Wilczewskiego, z którym była związana wiele lat od czasów młodzieńczych. 

W 2010 roku zaczęli wspólnie urządzać huczne imprezy i prowadzili firmę z ubraniami i dodatkami ubraniowymi.  

Ich związek jednak zakończył się w 2018 roku i to już wtedy plotkowano, że uczucie to zakończyła jej zbyt bliska przyjaźń z Jakubem Koselem, który jest modelem. 

Oni długo nie zabierali głosu w tej sprawie, aż okazało się, że Kuba i Agnieszka mieszkają razem, nazywając się jednak "współlokatorami". Sprawa po jakimś czasie przycichła, a internauci polubili sympatyczną parę "przyjaciół". 

Reklama

Niedawno okazało się jednak, że influencerka oraz były uczestnik programu "Top Model"... zaręczyli się! Gratulacjom nie było końca, ale to nie koniec niespodzianek. 

Teraz zakochani w sobie "współlokatorzy" podzielili się kolejną wspaniałą wiadomością - ich rodzina niedługo się powiększy! 

Na profilu Agi pojawiło się jej zdjęcie w obcisłej sukience, która podkreślała wystający brzuszek, za który celebrytka z czułością się trzymała. Na profilu Jakuba pojawiło się zdjęcie z wizyty u lekarza podczas badania USG. 

W komentarzach posypała się niewyobrażalna ilość gratulacji, za którą narzeczeni serdecznie podziękowali swoim fanom. Oboje zgodnie stwierdzili, że takiego odzewu się nie spodziewali!

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 


pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Jakub Kosel

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje