Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Jak wokalista zespołu CamaSutra radzi sobie w roli mamy?

Małgorzata Grabda, gwiazda zespołu Cama Sutra, i jej mąż Mateusz na początku czerwca powitali na świecie urocze bliźniaki. Jak sobie radzą w roli rodziców?

Narodziny Zosi i Stasia były jedną z najszczęśliwszych chwil w ich życiu. Tym bardziej że los obdarzył parę podwójnie.

Reklama

- Na wieść o mojej ciąży mąż popłakał się z radości. A gdy dowiedzieliśmy się, że będą to bliźnięta, byliśmy podwójnie szczęśliwi. Od początku czuliśmy, że będziemy mieli chłopca oraz dziewczynkę - mówi "Na Żywo" Małgorzata Główka.

Aby w spokoju przygotować się do porodu, gwiazda na kilka miesięcy zniknęła ze sceny. Pierwsze tygodnie po rozwiązaniu również poświęciła tylko rodzinie.

- Teraz, gdy uznałam, że możliwy jest już mój powrót do fanów, mogę liczyć na wsparcie w opiece nad maluchami ze strony Mateusza i mojej mamy  - podkreśla wokalistka.

Wychowywanie bliźniąt to nie lada wyzwanie i wymaga dobrej organizacji. - Wszystko musimy robić podwójnie i zwykle w tym samym momencie - podkreśla ze śmiechem piosenkarka. 

- Nasz świat się zmienił. Ale już teraz wiemy z mężem, że zapewnimy dzieciom tyle miłości, ile się tylko da. Bo przecież rodzina jest najważniejsza - wyznaje Małgorzata.

Dzięki wsparciu najbliższych wokalistka mogła już wrócić do pracy. Koncertuje, bierze udział w popularnych programach telewizyjnych i nagrywa. Pod koniec sierpnia zaprezentuje fanom swoją nowość - piosenkę "Teraz i wciąż". 


Na żywo

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama