Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Jagielski chce wrócić do żony?

Czyżby para postanowiła dać sobie drugą szansę?

Informacja, że małżeństwo dziennikarza i pani dermatolog dobiega końca, pojawiła się na początku kwietnia.

Reklama

Dla wielu było to niemałe zaskoczenie, bo Wojtek i Ola uchodzili za małżeństwo bez skazy. Poznali się przeszło 20 lat temu i od tamtej pory byli nierozłączni.

Jednak coś poszło nie tak, bo ich związek zaczął przeżywać kryzys. Spekulowano, że kobieta chce ułożyć sobie życie z innym mężczyzną, bo miała już dość licznych "zauroczeń" jej męża, który słynie ze słabości do kobiet.

Ostatnio jednak zostali przyłapani przez paparazzi w jednej z warszawskich kawiarni. Żywo dyskutowali, pod stolikiem trzymali się za ręce, dziennikarz obsypywał małżonkę pocałunkami. Sceny na pozór zwyczajne, ale w kontekście rychłej sprawy rozwodowej, dość zaskakujące!

Czyżby postanowili zawalczyć o swoje małżeństwo? Widać było, że szczególnie Wojtkowi bardzo na tym zależy. Jedno jest pewne, na razie żona nie zdecydowała się na wycofanie papierów rozwodowych z sądu.

"Nic się w tej sprawie nie zmieniło. Pozew nadal jest w sądzie" - mówi "Życiu na Gorąco" rzeczniczka Sądu Okręgowego Warszawa-Praga.

Pierwsza rozprawa Jagielskich wyznaczona jest na 26 września. Mają więc jeszcze chwilę, aby się zdecydować, czy lepiej im będzie razem, czy osobno.


Życie na gorąco

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Wojciech Jagielski | rozwód | miłość

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje