Reklama
Reklama

Jacek Wójcik z "Królowych Życia" przekonuje: "Tysiące kobiet się do mnie odzywa"

Dagmara Kaźmierska (46 l.) zyskała popularność dzięki udziałowi w programie "Królowe Życia". Nie mniejszą sympatią cieszą się również ukazani w programie przyjaciele "królowej". Jacek i Edzia również mogą poszczycić się już statusem "gwiazdy". Teraz rozchwytywany Wójcik pochwalił się, jakie ma powodzenie u płci przeciwnej!

Dagmara Kaźmierska i Jacek Wójcik do samego początku bawią widzów "Królowych Życia". Nie da się ukryć, że ten energetyczny duet ma za sobą kilka zabawnych perypetii. Para ma za sobą tyle samo wzlotów, co upadków.

Jacek wspierał jednak swoją przyjaciółkę w najbardziej dramatycznych chwilach, gdy po wypadku nie mogła chodzić. Dagmara z kolei dba o kondycję Jacka, dostarczając mu coraz to nowych wyzwań. To właśnie on wiesza jej firanki, czy towarzyszy w zakupach i wakacyjnych wojażach.

W jednym z odcinków Kaźmierska odkryła nawet jego sekret! Celebrytka zobaczyła dowód osobisty i okazało się, że Jacek to tak naprawdę... Wiesław!

Reklama

Jacek pogodził się już ze statusem celebryty, a co więcej, wygląda na to, że popularność mu nie przeszkadza. Niedawno pochwalił się w "Królowych Życia", że założył konto na portalu randkowym! Okazało się, że mężczyzna ma ogromne wzięcie!

Ta wiadomość pewnie zasmuciła niektórych fanów. Są bowiem tacy, którzy mieli nadzieję, że Dagmarę i Jacka łączy coś więcej. Wszystko wskazuje jednak na to, że to tylko przyjaźń! Kaźmierska jakiś czas temu przekonywała również, że jest szczęśliwie zakochana.

Zobacz też:

Dagmara Kaźmierska już wybrała imię dla wnuczki! Ładne?!

Dagmara Kaźmierska odkryła tajemnicę Jacka. Tego nikt się nie spodziewał!

Marta Wiśniewska na zdjęciu z dorosłymi dziećmi! Wygląda jak ich siostra!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Jacek Wójcik | "Królowe życia" | Dagmara Kaźmierska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy