Reklama
Reklama

Jacek Lenartowicz zostanie po raz czwarty ojcem!

Jacek Lenartowicz (54 l.) oczekuje narodzin swojego czwartego dziecka.

Był taki czas, kiedy nosiło go po całym świecie. Jacek Lenartowicz, którego oglądamy w serialu M jak miłość, przez 5 lat mieszkał w Australii. Ale dzisiaj wiele wskazuje na to, że na dobre zapuścił korzenie w Polsce.

- Kiedyś prowadziłem bardzo nieustabilizowany tryb życia - przyznał w niedawnej rozmowie z Rewią. - Dużo chodziłem po klubach i bawiłem się. Teraz przyszedł czas, by siedzieć w domu, w kapciach. I dobrze mi z tym!

Po rozstaniu z pierwszą żoną, z którą ma dorosłego syna, Eryka, aktor związał się z młodszą aż o 19 lat prawniczką ze Słupska.

Reklama

- Katarzyna ujęła mnie nie tylko wyglądem, ale i charakterem. Wahałem się i miałem wielkie opory, ale widocznie pisana była nam wspólna przyszłość, bo dzisiaj jesteśmy szczęśliwym małżeństwem - opowiadał niedawno.

Para ma dwoje dzieci: syna Olka (10 l.) i córkę Ninę (6 l.). Teraz oczekują na trzecie, które urodzi się już pod koniec kwietnia. - Młodzież w dzisiejszych czasach się obija, więc starsi biorą sprawy w swoje ręce! - śmieje się Jacek, by dodać ze wzruszeniem: - Patrzę, jak rosną moje dzieci i jestem szczęśliwy!

Rewia
Dowiedz się więcej na temat: Jacek Lenartowicz
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy