Przejdź na stronę główną Interia.pl

Jacek Kawalec wciąż martwi się o dorosłe dzieci

Jacek Kawalec to bardzo troskliwy ojciec!

Jeszcze niedawno mogliśmy oglądać go w "Ranczu", w którym wcielał się w nauczyciela Tomasza Witebskiego. Mimo że serial zakończył się definitywnie, Jacek Kawalec (55 l.) nie narzeka na brak zajęć. Już 25 lutego w Krakowie odbędzie się bowiem premiera pierwszego polskiego musicalu poświęconego życiu Jana Pawła II.

Reklama

"Karol" to wielkie widowisko, które zostało stworzone na podstawie biografii Karola Wojtyły, a tytułową rolę zagra właśnie pan Jacek. Z tego powodu ostatnie miesiące to dla niego czas niezwykle intensywnej pracy, dlatego z tym większą przyjemnością aktor spędził niedawny świąteczny czas z najbliższą rodziną. Z Londynu przyleciała jego córka Kalina (31 l.).

- Pracuje tam w branży filmowej, jest cenionym organizatorem produkcji, choć zaczynała od fizycznych zajęć - pochwalił się Jacek w jednym z ostatnich wywiadów. Mimo że Kalina od dawna jest już na swoim, tata martwi się o nią. Także z powodu dzielącej ich na co dzień odległości.

Na szczęście syn aktora mieszka wciąż w domu. - Kajtek skończył we wrześniu 18 lat i teraz będzie zdawał maturę - opowiada Jacek Kawalec. - To fajny gość, ale wiadomo, że świat nastolatka rządzi się swoimi prawami. Moim marzeniem jest, aby nabrał większej odpowiedzialności za siebie i swoje decyzje. Niech zda maturę i dostanie się na przyzwoitą uczelnię! - podkreśla zatroskany tata.

***

Już dziś możesz wesprzeć WOŚP! Czekamy na Ciebie na www.pomagam.interia.pl

***

Zobacz więcej materiałów z życia gwiazd:

Dowiedz się więcej na temat: Jacek Kawalec

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje