Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Jacek Kawalec tęskni za córką. Wyemigrowała z Polski!

Jacek Kawalec (53 l.) nie ukrywa, że choć jest dumny z Kaliny, nie do końca akceptuje fakt, że wybrała ona życie poza granicami naszego kraju.

Dziewczyna wyjechała do Londynu na studia dziennikarskie. Po obronie pracy magisterskiej planuje tam zostać i zarobić na kolejne studia - tym razem reżyserskie.

Reklama

Aktor i gospodarz słynnej "Randki w ciemno" nie radzi sobie z tęsknotą, tym bardziej że córka rzadko wpada do rodziców - do pięknego domu pod Warszawą, w którym aktor z żoną Joanną mieszka od kilku lat.

"Bardzo tęsknię za Kaliną" - mówi "Rewii".

"Nie ma jej w Polsce już ponad 5 lat, ale często rozmawiamy przez telefon i widujemy się kilka razy w roku. W zeszłe wakacje odwiedziliśmy ją w Londynie, a potem pojechaliśmy z namiotem do Szkocji. To był wspaniały czas. Marzę o tym, żeby Kalina była szczęśliwa. Jeżeli uzna, że znalazła szczęście w Anglii, to ja też będę z tego powodu szczęśliwy" - zapewnia Kawalec.

Najbliższe spotkanie planowane jest za kilka miesięcy. Gdzie? Tego jeszcze nie wiadomo...

"Na pewno się spotkamy. Jeśli nie u niej, to u nas. Poza tym chcemy wyjechać z żoną na wyspę Sylt na Morzu Północnym. Nieźle tam wieje, więc można fajnie poślizgać się na windsurfingu. Jest też gdzie pojeździć na rowerze. Będzie bosko!".

Dowiedz się więcej na temat: Jacek Kawalec

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje