Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Jacek Borkowski gotowy na kolejny związek?

Mówi się, że najlepszym lekiem na zranione serce jest... nowa miłość. Czy tak będzie również w przypadku Jacka Borkowskiego (60 l.)?

Po rozstaniu z pogodynką Pauliną Koziejowską (36 l.) w grudniu ubiegłego roku, aktor popadł w melancholijny nastrój. Czuł się bardzo zraniony i z tego powodu przez długie tygodnie był pogrążony w smutku.

Reklama

Szczególnie zabolało go to, że radosna pogodynka już miesiąc po rozstaniu znalazła ukojenie w ramionach innego. Aktor bliski był nawet myśli, że miłość nie jest mu pisana...

Ale może nie będzie tak źle. Od kilku tygodni mówi się, że Jacek znalazł bratnią duszę. W kim? W Monice Dubisz. Podobno znają się od kilku lat, a od roku intrygująca brunetka jest menadżerką aktora.

W internecie regularnie pojawiają się jej zdjęcia z aktorem. Nie brakuje także uroczych ujęć z dziećmi Jacka: synem Jackiem juniorem, córką Magdą oraz Olą, córką Moniki. Widać, że wszyscy są zaprzyjaźnieni, a dzieci bardzo się lubią.

Wygląda więc na to, że wspólnych tematów im nie brakuje. A zrozumienie i przyjaźń to przecież silne filary do budowania głębszej relacji.

Monika prowadzi własną agencję artystyczną i dzięki jej kontaktom Jacek w każdy niemal weekend daje recitale swoich piosenek. Przedsiębiorcza menadżerka towarzyszy mu podczas każdego koncertu.

Ostatnio ich współpraca zacieśniła się jeszcze bardziej! Aktor rusza w Polskę z nowym spektaklem "Osadzeni" i doszedł do wniosku, że połączy przyjemne z pożytecznym. Zaproponował Monice, żeby zagrała strażniczkę więzienną.

- Aktorstwo to jej wielka pasja. Grywała już epizody w serialach, a teraz stanie na prawdziwej scenie. Dałem jej sporo prywatnych lekcji, a przez ostatnie kilka dni mamy próbę za próbą. To jest po prostu niezła sztuka - dodaje rozanielony.

Czyżby więc i on otrząsnął się po rozstaniu i postanowił zacząć wszystko na nowo?

***

Zobacz więcej materiałów z życia gwiazd:


Dowiedz się więcej na temat: Jacek Borkowski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje