Reklama

Reklama

Reklama

Tylko u nas

Izabela Janachowska musiała ratować Krawczyńską! To się stało tuż przed Sylwestrem!

Ilona Krawczyńska, jedna z prowadzących "Sylwester Szczęścia" w Polsacie w ostatniej chwili została uratowana przez Izabelę Janachowską! O całej sytuacji gwiazdy opowiedziały nam tuż przed powitaniem nowego roku.

Już o godz. 20:00 startuje najgorętsza noc w tym roku! Mowa oczywiście o szampańskiej imprezie sylwestrowej. W tym roku gwiazdy i zaproszeni goście będą świętować na Stadionie Śląskim w Chorzowie!

Tuż przed ostatnimi próbami i na finiszu przygotowań udało nam się porozmawiać z Izabelą Janachowską i Iloną Krawczyńską. Panie wyznały, że tuż przed powitaniem 2022 roku Ilona miała drobny kłopot!

Okazuje się, że dużym wyzwaniem dla pań był dobór kreacji! Izabela zdradziła, że dzień przed Sylwestrem jej kreacje jeszcze nie były gotowe. Na szczęście, jak zapewniła, na wielką noc będą już skończone!

Inaczej sprawa miała się z Iloną Krawczyńską. Kilka dni temu prezenterka była na przymiarkach ze swoją stylistką, a tam... okazało się, że wszystkie sukienki są za krótkie!

Reklama

Na szczęście z pomocą przybyła Izabela Janachowska, która zabrała prowadzącą Sylwestra Szczęścia do swojego salonu.

Ilona finalnie wybrała trzy sukienki, ale wszystkich nie zobaczymy na sylwestrowej nocy. Nie ukrywała jednak, że na przyszłość wybrała sobie... kilkanaście kreacji!

Jesteście ciekawi, jak będzie prezentować się na scenie? Koniecznie oglądajcie Sylwester Szczęścia  w Polsacie! Startujemy już o godz. 20:00!

Zobacz też:

Marcelina Zawadzka odsłoniła kulisy!

Tak Viki Gabor śpiewa na żywo. Utwór "Superhero"

Ilona Krawczyńska: Kim jest prowadząca "Sylwestrowej Mocy Przebojów"?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Izabela Janachowska-Jabłońska | Ilona Krawczyńska

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy