Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Iza Kisio-Skorupa: Lekarka powiedziała mi, że mam ładną ci***. Teraz ją powiększymy

Internetowa celebrytka Iza Kisio-Skorupa udzieliła wywiadu, w którym zdradziła, że przejdzie zabieg waginoplatyki. To jednak nie wszystko...

Mama aktorki Oli Kisio jest jedną z najpopularniejszych osobowości internetowych. Udziela wywiadów, spotyka się z fanami, rozdaje dziennie setki autografów i nieprzerwanie walczy o pozycję w branży.

Reklama

Menedżerka, producentka, reżyserka, aktorka, celebrytka, do tego była pracownica służby zdrowia - to kobieta wielu talentów.

W najnowszej rozmowie Iza zdradza, że niebawem przejdzie metamorfozę. Jak podkreśla, robi to, by inne kobiety mogły brać z niej przykład.

"Będę przechodzić dwa zabiegi - mezoterapię i waginoplastykę" - opowiada telewizji ATV.

"Byłam na konsultacji. Lekarka powiedziała mi, że mam bardzo ładną cip*** i że nie muszę tego robić, ale powiększymy wargi większe. Powiedziała, że możemy zrobić to dla przykładu, żeby zachęcić kobiety w różnym wieku, by się nie bały swojej seksualności, żeby były ciągle atrakcyjne, żeby nie miały kompleksów w stosunku do facetów, mężów, młodych dziewczyn".

Kisio-Skorupa podkreśla, że kobiety po 60. są piękne, czego przykładem jest ona. Chce jednak wyglądać dużo młodziej, na 40. lat, dlatego poddaje się zabiegom i powiększeniu kwasem hialuronowym warg sromowych.

Pytana, czy nie obawia się bólu podczas zabiegów, zaprzecza.

"Chyba nie będzie to aż tak bolało. Nie, nie obawiam się, ja jestem służba zdrowia i zdaję sobie sprawę z pewnych rzeczy, które robi się w medycynie".

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje