Reklama
Reklama

Iwona Wieczorek: Sensacja z prokuratury ws. przeszukiwań! Pilne wieści z terenu Zatoki Sztuki!

Sprawa Iwony Wieczorek od grudnia zeszłego roku znów z impetem wróciła do mediów. Wszystko z powodu działań krakowskiego Archiwum X, które zajęło się sprawą i rozpoczęło przeszukiwania terenu wokół dawnej Zatoki Sztuki. Wszystko owiane było jednak wielką tajemnicą. Teraz prokuratura przekazała nowe wieści w sprawie...

Iwona Wieczorek i sprawa jej tajemniczego zaginięcia w ostatnich miesiącach z impetem znów wróciła do mediów. Wszystko z powodu wznowienia poszukiwań, tym razem terenu wokół owianej złą sławą Zatoki Sztuki. 

Śledztwo przejęło bowiem słynne krakowskie Archiwum X, które podjęło trop związany z właścicielem Dream Clubu i... Zatoki Sztuki - królestwa "Krystka", skazanego za gwałty na nieletnich. 

Choć nie potwierdzono tego oficjalnie, wielu uważało, że śledczy zarządzili przeszukiwania terenów wokół Zatoki Sztuki, którą z Dream Clubem w Krzywym Domku, gdzie przed zniknięciem bawiła się gdańszczanka, bo oba miejsca łączy ten sam właściciel - Marcin T.

Reklama

Iwona Wieczorek: Wokół terenu Zatoki Sztuki zabezpieczono tysiące śladów biologicznych

TVN 24 dotarło jakiś czas temu do informacji o tym, co zabezpieczono na miejscu. 

"Zabezpieczone ślady biologiczne trzeba liczyć w setkach, jeśli nie tysiącach. Gromadzone są zewsząd - ze środka lokalu, z zewnątrz, z baru, ze śmieci, ze studzienek" - wyjawiła portalowi  "osoba mająca wiedzę na temat działań zleconych przez prokuraturę w Zatoce Sztuki".

Teraz pojawiły się nowe informacje w tej budzącej ogromne zainteresowanie sprawie. Prokuratura przekazała, że zakończyła przeszukiwania terenu. 

Prokuratura Krakowa potwierdza: Czynności w dawnej Zatoce Sztuki zostały zakończone

"Zakończono czynności prokuratorskie przy Zatoce Sztuki w Sopocie" – poinformował prok. Karol Borchólski z Prokuratury Krajowej.

"Fakt" dotarł do informacji, że nadal śledczy nie mogą informować, czy przeszukiwania miały związek z zaginięciem Wieczorek. Nieoficjalnie tablodi potwierdził jednak, że miało to związek ze sprawą Iwony! 

"Ze względu na dobro prowadzonego postępowania nie możemy podawać szczegółów prowadzonych i planowanych czynności" - oznajmił prokurator. 

Zobacz też:

Iwona Wieczorek i zmowa milczenia. Były policjant zdradza kulisy układu: "Nie lubią, jak tam się czegoś szuka"

Iwona Wieczorek: Sąsiad wyjawił wstrząsającą prawdę po latach! Chodzi o jej nocne życie 

Znajomy Iwony Wieczorek po jej zaginięciu opublikował wstrząsający wpis. Ktoś ją gonił

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Iwona Wieczorek | Zatoka Sztuki
Reklama
Reklama
Reklama