Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Ivanka Trump na szczycie G20. Wszyscy patrzyli tylko na nią!

Ivanka Trump (35 l.) zwróciła uwagę wszystkich zgromadzonych na szczycie G20. I nie chodzi tu tylko o jej szeroko komentowane zachowanie, ale także o jej strój. Trzeba przyznać, że jest idealnie dobrany!

Ivanka Trump towarzyszy ojcu podczas jego podróży do Europy. Najpierw odwiedziła z nim Polskę, a później polecieli do Niemiec na szczyt G20. Podróże te odbywa nie tylko jako córka prezydenta USA, ale przede wszystkim jako jego doradczyni.

Reklama

W mediach głośno jest o pewnym zdarzeniu z udziałem Ivanki. Okazuje się, że kiedy Donald Trump odbywał spotkania "jeden na jeden", córka zastępowała go w sesji roboczej obrad, w których uczestniczą przedstawiciele kilkudziesięciu państw świata. Miała nie zabierać głosu, a po prostu zajmować miejsce przeznaczone dla przywódcy Stanów Zjednoczonych. 

Jako pierwsza poinformowała o tym przedstawicielka Rosji. Na dowód opublikowała zdjęcie, na którym widać Ivankę przy stole obrad wraz z niemiecką kanclerz Angelą Merkel, prezydentem Chin Xi Jinpingiem, brytyjską premier Theresą May i prezydentem Turcji Tayyipem Erdoganem.

W mediach od razu wybuchła dyskusja, czy córka prezydenta USA ma prawo zastępować ojca w trakcie obrad. Jednak nie tylko zachowanie Ivanki nie uszło uwadze prasy. Wzrok przykuwa także jej stylizacja.

Trump na wizytę w Hamburgu założyła klasyczną sukienkę w kolorze pudrowego różu. Oryginalnym elementem stroju są rękawy ozdobione kokardami. Trzeba przyznać, że "druga dama USA" zaprezentowała się z klasą!

Dowiedz się więcej na temat: Ivanka Trump

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje