Reklama
Reklama

Ivan Komarenko karmi butelką tygrysa po kilku dniach za granicą. Szaleństwo!

Ivan Komarenko (46 l.) najwyraźniej zmęczył się ostatnią wizytą w swoim rodzinnym kraju, pozdrowieniami dla posła pewnej partii i niedawno obchodzonych urodzinach. Po tak intensywnym kwietniu, Ivan-anty-wszystko wybrał się na wakacje. Wybrał kraj, w którym swobodnie może rozmawiać w swoim ojczystym języku. To jednak nie wszystko!

Ivan Komarenko zasłynął nie tylko starą jak świat piosenką "Czarne oczy", ale także bredniami, które wypowiada ze swoich złotych ust. Ostatnio wychwalał posła Konfederacji i zapowiedział stworzenie płyty z piosenkami wolnościowymi. W końcu wolnościowcy zamówili ostatnio mszę w intencji Ivana.

Ivan Komarenko karmi butelką

Ivan Komarenko obecnie przebywa na wakacjach. Gdzie? Trudno powiedzieć, może to być Turcja, Egipt lub inne egzotyczne miejsce. W fotograficznej relacji piosenkarza na Instagramie możemy dostrzec uroczego małego tygrysa, a także ogromnego, brązowego ptaka.

Ivan Komarenko jest w kraju, gdzie mówi swobodnie w ojczystym języku

Reklama

Nie obyło się bez relacji na Instagramie. Ivan wrzucił wideo, na którym karmi tygryska butelką i dopytuje się właściciela o jego imię. Oczywiście w swoim ojczystym języku

Dla przypomnienia, Ivan urodził się w niżnieilimskim rejonie obwodu irkuckiego w południowo-wschodniej części Syberii (według Wikipedii Irkuck to "jednostka granicząca z Buriacją i Republiką Tuwy, na zachodzie z Krajem Krasnojarskim, na północnym wschodzie z Jakucją i na wschodzie z Krajem Zabajkalskim").

Internauci krytykują Ivana Komarenko

Nie obeszło się bez uszczypliwości na jego Instagramie @ivankomarenko. Internautom szczególnie nie podoba się traktowanie zwierząt i... mają rację. Na jednym z ostatnich zdjęć, widać, że zwierzęta są wykorzystywane jedynie do zrobienia zdjęć. Zarówno ptak, jak i tygrysek są przywiązane. Dodatkowo widać, że ptak ma obszarpane skrzydła, jego stojak jest w pełnym słońcu, a mały Pups chowa się w cieniu przed upałem. Nie widać na zdjęciach nawet miski z wodą.

Za to na szerokim uśmiechu Ivana można zauważyć aparat na zębach. Myślicie, że zęby będą domagały się wolności?

Zobacz też: 

Ivan Komarenko wrócił do kraju i ma pilną wiadomość dla Polaków. Pod wpisem wielkie poruszenie

Ivan Komarenko pokazał zdjęcie z domu. Widok nasuwa jedno skojarzenie!

Ivan Komarenko odkrył karty: "Swoich nie zostawiamy"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Ivan Komarenko
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy