Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Irena Dziedzic: Spadkobierca majątku dziennikarki idzie do sądu!

Sadownik, który odziedziczył majątek po Irenie Dziedzic (†93 l.), złożył zawiadomienie do prokuratury. Pojawiły się bowiem tajemnicze osoby podające za rodzinę zmarłej dziennikarki.

Mimo że Irena Dziedzic zmarła w listopadzie, opinia publiczna o jej śmierci dowiedziała się dopiero po dwóch miesiącach, 12 stycznia. Jej ciało przez dwa miesiące leżało w kostnicy, gdyż nie było osób, które mogłyby ją pochować.

Reklama

Prokuratura wszczęła śledztwo w sprawie nieumyślnego spowodowania śmierci gwiazdy. Na jaw wyszło, że na dwa tygodnie przed śmiercią przebywała ona w szpitalu.

"Latem u pani Ireny zaczęli pojawiać się dziwni ludzie. Ktoś mówił, że to daleka rodzina, podobno pojawiła się też jakaś przyjaciółka sprzed lat. Do tego wypadku czuła się świetnie, była energiczna, nie przymierała głodem, bo miała wypłacaną pensję od nowego właściciela mieszkania. Potem jednak zaczęła narzekać na zdrowie" - cytował wypowiedź jednego z mieszkańców "Super Express".

Dziennikarka podpisała kontrakt na tzw. hipotekę odwróconą - swoją 150-metrową willę na Saskiej Kępie wartą 1,5 mln złotych zapisała wspomnianemu sadownikowi w zamian za opiekę i comiesięczną pensję w wysokości 4,5 tysiąca.

Nieoczekiwanie jednak pojawiły się osoby podające za rodzinę. Sadownik, chcą uchronić się przed ewentualną utratą majątku, zgłosił więc sprawę do prokuratury.

"Nie ma pewności, czy Dziedzic nie podpisała z nimi niekorzystnych dla siebie umów. Sprawę bada prokuratura, obecnie czeka na wyniki badań toksykologicznych" - czytamy w tabloidzie.

***


Zobacz więcej materiałów:

pomponik.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje

Nie przegap
najgorętszych
plotek!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie. Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj Pomponik.pl lub zobacz instrukcję »