Reklama
Reklama

Ile zarabiają polskie gwiazdy? Te kwoty mogą przyprawić o zawrót głowy!

Zastanawialiście się kiedyś, ile zarabiają wasze ulubione polskie gwiazdy? Ostrzegamy, że te kwoty mogą naprawdę wprawić w osłupienie! Okazuje się np., że rekordziści na polskiej scenie muzycznej potrafią zainkasować nawet 170 tysięcy złotych za jeden koncert! W innych branżach tym najlepszym też wiedzie się nie najgorzej. Sprawdźcie, kto w naszym kraju raczej nie powinien narzekać na brak pieniędzy...

Anja Rubik to najlepsza polska modelka, która od lat święci triumfy na wybiegach całego świata.

Gwiazda bierze udział w licznych kampaniach reklamowych, a w Polsce zarabia także w programach telewizyjnych.

Do niedawna jej zarobki pozostawały tajemnicą. Na szczęście dziennikarze magazynu "Forbes" stworzyli jakiś czas temu ranking najlepiej zarabiających modelek świata.

Anja zadebiutowała od razu na wysokim, 14. miejscu z wynikiem 3,5 miliona dolarów rocznego przychodu!

Maryla Rodowicz od lat jest jedną z najlepiej zarabiających polskich artystek.

Reklama

Piosenkarka gra po kilkadziesiąt koncertów rocznie.

Według oficjalnych stawek, za każdy zgarnia średnio 55 tysięcy złotych.

"Fakt" podliczył, że w samym tylko 2014 roku konto Maryli powiększyło się o niemal 4 miliony złotych!

Na szczęście Rodowicz wie, jak wydawać tak ogromne pieniądze.

Piosenkarka najczęściej lata do Londynu, gdzie w luksusowych butikach światowych projektantów zostawia naprawdę spore sumy.

Anna i Robert Lewandowscy, nazywani "polskimi Beckhamami", mogliby nie pracować już do końca życia.

Piłkarz, od roku grający w Bayernie Monachium, za jeden sezon w zespole wielokrotnego mistrza Niemiec inkasuje bowiem około 8 milionów euro!

Do tego dochodzą zarobki z kontraktów reklamowych oraz premie.

Anna Lewandowska także dokłada się do rodzinnego budżetu. Instruktorka fitness wydała już własną książkę, wzięła także udział w reklamie, m.in. dezodorantu oraz firmy sportowej. 

Dawid Kwiatkowski ma dopiero 19 lat, a już dorobił się fortuny!

Młody piosenkarz, do którego wzdychają nastolatki, po każdym koncercie wzbogaca się o około 20 tys. zł.

Niedawno jeden z tabloidów wyliczył, że tylko w 2015 roku wokalista za występy dla publiczności zgarnie w sumie ponad milion złotych!

Gwiazdor chętnie bierze udział także w kampaniach reklamowych, które dodatkowo zasilają jego budżet.

Jego menedżer zdradził kiedyś "Faktowi", że rozmowy z reklamodawcami zaczynają się od kwoty nie mniejszej niż 300 tys. zł!

Joanna Krupa od zawsze marzyła o karierze top modelki. Gdy wreszcie jej pragnienia się spełniły, ze swojej popularności zaczęła czerpać ile tylko się da! 

Nie poprzestała na udziale w castingach i sesjach zdjęciowych. Wystąpiła w kilku programach, spotach reklamowych, a nawet filmach! 

Od jakiegoś czasu ma też własne show - jest prowadzącą polskiej edycji "Top Model" za co podobno pobiera aż pół miliona złotych wynagrodzenia! 

Niedawno tabloidy donosiły, że podczas kilku dni pojawiła się na paru imprezach. Dzięki temu na jej konto miało wpłynąć 50 tys. zł! 

Wartość "Dżoany" z roku na rok rośnie. Widać to po zestawieniach "Forbesa". W 2011 roku zajęła w nim 68. miejsce, w 2012 - 45., a w 2013 roku była już  16.!

Edyta Górniak jest jedną z największych gwiazd polskiego show-biznesu. Nic więc dziwnego, że bardzo się ceni. 

W 2014 roku "Forbes" umieścił ją na 23. miejscu na liście najlepiej zarabiających polskich gwiazd. 

I choć jest to wyraźny spadek względem poprzedniego notowania, w którym piosenkarka zajęła 14. lokatę, to i tak jej wartość rynkowa robi wrażenie. Edyta wyceniana jest przez reklamodawców na prawie 400 tys. zł! 

W mediach pojawiały się informacje, że tylko za jeden odcinek "The Voice of Poland" na konto wokalistki wpływa aż 16 tys. zł. 

Do tego dochodzą także koncerty. Spekuluje się, że za jeden występ diwa zgarnia nawet do 90 tys. zł! 

Takie stawki robią wrażenie!

Dorota Wellman to ulubienica widzów programów śniadaniowych. Razem z Marcinem Prokopem od lat tworzy niepodrabialny duet.

Dziennikarka zyskała sympatię fanów dzięki swojemu dystansowi do świata i siebie samej. Wellman niejednokrotnie żartowała m.in. ze swojej sylwetki i z komentarzy, jakie na jej temat pojawiają się w sieci.

Taka postawa zdecydowanie jej się opłaciła. Dzięki temu postrzegana jest teraz jako sympatyczna, otwarta "grubaska", co przyciąga reklamodawców, którzy chcą zatrudniać ją w swoich kampaniach.

Przypomnijmy, że dziennikarka wystąpiła już w reklamie jogurtów, za którą otrzymała ponad 200 tysięcy złotych. Ostatnio możemy ją również oglądać w spotach jednego z dyskontów, gdzie razem z Karolem Okrasą uczy się gotować. Za całą kampanię Wellman zgarnęła ponad 300 tysięcy złotych. Co ważne, gwiazda TVN-u przekazała swoje niezwykle wysokie gaże na cele charytatywne.

Nie dziwimy się, że prowadząca "Dzień dobry TVN" z taką lekkością oddaje ciężko zarobione pieniądze. W końcu kiedyś jej przyjaciel Marcin Prokop przyznał, że "w telewizji zarabia się za dużo".

Ewa Chodakowska jest przykładem osoby, która przekuła pasję w dochodowy biznes.

Celebrytka postanowiła odchudzić Polki, a przy tym nieźle zarobić.

Firmy produkujące odzież sportową wręcz walą do niej drzwiami i oknami, by tylko zgodziła się zostać "twarzą" ich produktów.

Jakiś czas temu tygodnik "Wprost" spróbował podliczyć jej zarobki. Wtedy za samą książkę, którą wydała dwa lata temu, zarobiła ponad 300 tysięcy złotych.

Gdy dodamy do tego liczne kampanie reklamowe, w których występuje, a które przynoszą jej średnio ponad 100 tysięcy złotych zysku, otrzymamy sumy, które są nierealne dla zwykłego zjadacza chleba.

Imponujące?

Marek Kondrat dopiero po zakończeniu kariery aktorskiej zaczął zarabiać "prawdziwe" pieniądze.

Aktor w 2001 roku został twarzą jednego z banków, dzięki czemu jest dzisiaj jedną z najbogatszych polskich gwiazd w zestawieniu pisma "Forbes".

Jego obecność w kampanii reklamowej szacuje się na ok. 1 milion złotych!

Do tego dochodzą zyski ze sprzedaży win, którymi handluje wraz z nową żoną.

Najdroższym polskim artystą jest niewątpliwie Piotr Rubik. Za dwugodzinny koncert - w tym wykonanie swojego klaskanego hitu z orkiestrą symfoniczną - kompozytor inkasuje 170 tys. złotych.

Czy wart jest takiej kwoty?  Na to pytanie odpowiedzcie sobie sami.

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: pieniądze
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy