Reklama

Reklama

Ile Kowalska zarobiła na reklamie?

"Już czas poczuć radość, jaką daje dom" - śpiewa Kasia Kowalska (37 l.) w swojej nowej piosence reklamującej kredyt hipoteczny. Kwota, którą zarobiła występując w reklamie, pomoże jej zapewne poradzić sobie z remontem zabytkowej willi.

Wokalistka jest kolejnym po Sebastianie Karpielu-Bułecce, Piotrze Kupisze i Annie Marii Jopek artystą, który podpisał kontrakt na udział w spocie reklamowym - jej piosenka zachęca obecnie Polaków do brania kredytów hipotecznych. Według portali internetowych honorarium gwiazdy to 450 tys. zł - czytamy w "Na żywo". Zastrzyk gotówki na pewno pomoże Kasi poradzić sobie z remontem.

Jej dom znajduje się bowiem w starej, zabytkowej części warszawskiego Żoliborza. To świetna inwestycja, jednak stan techniczny willi pozostawia wiele do życzenia.

Do dzisiaj Kaśka wspomina czas, kiedy po dwutygodniowej nieobecności wróciła do domu i doznała szoku - fachowcy, którzy przeprowadzali remont, źle podłączyli instalację i woda, zamiast do ogrodu, płynęła do domu. Zalane zostało studio nagrań, w którego wyposażenie włożyła ona mnóstwo pieniędzy.

Reklama

Była załamana. Myślała nawet o natychmiastowej sprzedaży uciążliwej nieruchomości. Na szczęście teraz może zapomnieć o finansowych troskach i skupić się na realizacji marzeń.

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kasia Kowalska

Reklama

Reklama

Reklama