Reklama
Reklama

Ida Nowakowska chwali się wybitnymi zdolnościami i wykształceniem! Co za słowa

Ida Nowakowska (30 l.) została w tym roku nominowana do Telekamery w kategorii "osobowość telewizyjna". Z tej okazji gwiazda TVP postanowiła na swoim Instagramie zachęcić fanów do głosowania i przy okazji wymienić długą listę swoich zalet…

Ida Nowakowska jest jedną z najjaśniejszych gwiazd Telewizji Polskiej. Prezenterka prowadzi największe imprezy stacji, zasiadała w jury programu "Dance, Dance, Dance", a na co dzień jest gospodynią "Pytania na śniadanie". 

W kuluarach mówi się, że jest ulubienicą prezesa Jacka Kurskiego. Ida jego sympatię zyskała dzięki byciu gorliwą katoliczką, czego nie kryła. Uduchowiona gwiazda została nominowana do Telekamer 2021 w kategorii "osobowość telewizyjna". 

Na Instagramie Ida poprosiła fanów o głosy i uargumentowała, dlaczego akurat ona powinna zwyciężyć w tej kategorii. Przy okazji prezenterka pochwaliła się bogatym doświadczeniem oraz studiami ukończonymi na... najlepszym uniwersytecie na świecie...

Reklama

"Kocham moją pracę! Pracuję profesjonalnie już ponad 20 lat... nie wiem, jak to możliwe! Skończyłam jeden z najlepszych uniwersytetów na świecie na wydziale teatru, filmu i telewizji (jestem dumna, bo nie było łatwo!) i wcale nie myślałam, że telewizja stanie się mi aż tak bliska. Jestem wdzięczna za każdy dzień i wszystkich wspaniałych ludzi, z którymi mam szczęście pracować" - napisała w sieci Nowakowska. 

Według was Ida zasłużyła na Telekamerę w kategorii "osobowość roku"?

***
Zobacz więcej materiałów wideo:

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Ida Nowakowska | TVP | Telekamery
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy