Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Hubert Urbański odnalazł szczęście w miłości?

Długi listopadowy weekend. Warszawa świętuje, ale jednocześnie się bawi. Jest okazja do przyjacielskich spotkań. Pustą nocną ulicą przemyka para. Trzymają się za ręce. To Hubert Urbański (50 l.) i nieco wyższa od niego kobieta z burzą rudych włosów. Kierują się do mieszkania prezentera.

Towarzyszką Huberta Urbańskiego jest znana w świecie show-biznesu Marzena Pokrzywińska. Jest to modelka, którą mogliśmy oglądać na fotkach z sesji do kampanii reklamowej jednej z firm odzieżowych, a także na wybiegu chociażby podczas pokazu kolekcji Łukasza Jemioła, pokazu kolekcji Bohoboco i na Warsaw Fashion Street. Jej nazwisko "wypłynęło" przy okazji kilkuletniego związku z aktorem Łukaszem Garlickim. Wraz z nim niejednokrotnie pojawiała się na salonach i pozowała fotoreporterom do zdjęć.

Reklama

Był to związek bardzo burzliwy. Para rozstawała się, potem znów byli razem. Spędzali wieczory w modnych klubach, publicznie okazując sobie uczucia. W pewnym momencie niektóre media donosiły, że spodziewają się dziecka. Zamiast ciąży nastąpiło jednak rozstanie. Podobno to kobieta podjęła ostateczną decyzję, mając dosyć alkoholowych eskapad aktora.  

- Mój styl życia przejął nade mną kontrolę, parę razy się potknąłem. Ale teraz jestem czysty - deklarował Łukasz Garlicki jakiś czas po rozstaniu.  

Z kolei Urbański wraca do formy i znowu jest na fali. Pracuje w radiu RMF FM. Gra w serialu "Druga szansa" w telewizji TVN. Do tego wziął udział w show "TVN Agent - Gwiazdy". 

Ostatnio media obiegła informacja, że TVN przygotowuje powrót popularnego niegdyś teleturnieju "Milionerzy". Oczywistym prowadzącym wydaje się być Hubert Urbański, ale ostateczne decyzje jeszcze nie zapadły. Co myśli o tym on sam?  

- To program mojego życia, więc odpowiedź może być tylko jedna. Oczywiście, że bym się zgodził - mówi.  

Wygląda więc na to, że nadchodząca wielkimi krokami zima w życiu popularnego prezentera będzie wyjątkowo gorąca.

***
Zobacz więcej materiałów

Dowiedz się więcej na temat: Hubert Urbański

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje