Reklama

Reklama

Reklama

Heidi Klum zauroczona Anią i Robertem Lewandowskimi! Co za komplement!

Anna i Robert Lewandowscy na uroczystości wręczenia Złotej Piłki 2021 zachwycili wszystkich wieczorowymi kreacjami domu mody Dolce & Gabbana. Wśród licznych komplementów pojawił się również komentarz autorstwa samej Heidi Klum. Modelka jest zauroczona parą!

Anna i Robert Lewandowscy zostali zaproszeni do Paryża na prestiżową galę wręczenia Złotej Piłki. Trenerka pojawiła się na uroczystości w zjawiskowej kreacji od Dolce & Gabbany, uzupełnionej biżuterią z białego złota i brylantów.

Piłkarz postawił z kolei na granatową marynarkę z jedwabiu, smokingowe spodnie i muszkę oraz buty z aksamitu. 

Wszyscy mieli nadzieję, że to właśnie on zostanie laureatem nagrody. Niestety statuetka trafiła po raz kolejny w ręce Leo Messiego. 

"Lewy" otrzymał za to nagrodę specjalną w kategorii "Napastnik roku". Na szczęście kochająca żona od razu podniosła go na duchu.

Złota Piłka: Heidi Klum zauroczona Anią i Robertem Lewandowskimi

Reklama

Nic dziwnego, że zdjęcia pary na Instagramie zostały zasypane lawiną pozytywnych komentarzy. Wśród nich można zauważyć nawet komplement od samej Heidi Klum!

Heidi Klum to jedna z najsłynniejszych modelek na świecie niemieckiego pochodzenia. Obecnie jej mężem jest Tom Kaulitz z zespołu Tokio Hotel.

Zgadzacie się z nią?

Zobacz też:

Lewandowski wiedział, że nie dostanie Złotej Piłki. "Pokazał klasę"

Zerwania, pobicia, procesy, czyli wszystkie afery Dody

Doda ma przyrodnią siostrę. Kim jest Paulina Zmudczyńska?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Lewandowska | Robert Lewandowski | Złota Piłka | Heidi Klum

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy