Reklama

Reklama

Reklama

Hanna Śleszyńska dumna z syna. Dostał pracę w serialu TVP

Kubuś, syn Hanny Śleszyńskiej i Piotra Gąsowskiego, dostał rolę w serialu TVP "Leśniczówka". Znana mama i tata są bardzo dumni z synka.

22-letni syn znanych aktorów wcieli się we wnuka postaci, którą gra Krystyna Tkacz. Hanna Śleszyńska jest zachwycona takim obrotem spraw. Krystyna znana jest bowiem z dużych wymagań, jakie ma wobec kolegów z planu, a zwłaszcza młodych ludzi.

- Trzeba być perfekcyjnie przygotowanym do scen z jej udziałem, zarówno pod względem dykcji, znajomości tekstu, jak i koncentracji na granej postaci. Kuba będzie miał u niej niezłą szkołę. Chłopak już się jej boi, ale jego mama jest bardzo zadowolona, bo przecież taka nauka dobrze mu zrobi, jeśli chce zaistnieć w zawodzie... - mówi informator "Rewii".

Reklama

Kuba Gąsowski przed trzema laty miał duże problemy z dostaniem się do wymarzonej Akademii Teatralnej. Za pierwszym razem uzyskał za małą liczbę punktów na egzaminie wstępnym i nie znalazł się na liście studentów. Dlatego po roku próbował ponownie - tym razem z sukcesem.

Teraz będzie miał okazję, by udowodnić, że roli w nowym serialu być może nie dostał tylko ze względu na popularnych rodziców.

***

Zobacz więcej materiałów:

Rewia

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy