Reklama
Reklama

Hanna Lis znów skarży się na Tomka. Kryzys wisi w powietrzu?

W małżeństwie Hanny (46 l.) i Tomasza (50 l.) Lisów nastały trudne chwile? Hania zazdrości mężczyzn młodszym koleżankom z branży...

Hanna Lis, Agnieszka Woźniak - Starak (38 l.) i Małgorzata Rozenek - Majdan (w wieku Agnieszki Szulim?) bardzo zaprzyjaźniły się w czasie kręcenia show TVN-u - "Azji Express". Ostatnio udzieliły wspólnego wywiadu magazynowi "Cosmopolitan".

W rozmowie Hanka wprost przyznała, że zazdrości koleżankom udanych związków. Małgosia i Agnieszka chwaliły swoich mężczyzn. Opowiedziały też o solidnej porcji wsparcia, jaką dostają od swoich mężów.

"Zazdroszczę Wam dziewczyny, bo ja całe życie byłam Zosią samosią, tą, która przede wszystkim sobie sama poradzi. To wcale nie jest dobre, bo zwalnia mężczyzn z poczucia odpowiedzialności" - mówiła.

Reklama

Hanna zaznaczyła również, że małżeństwo jest piękną deklaracją, ale nie zawsze za słowami idą też czyny. Już wcześniej żona Tomka Lisa żaliła się, że ma za mało wsparcia od męża. W sierpniu skarżyła się, że po stracie pracy ciężko było jej związać koniec z końcem.

Teraz Tomek wyjeżdża na święta z córkami do ciepłych krajów. Hanka zostaje w Polsce ze swoją rodziną. Czy to początek poważnego kryzysu w ich małżeństwie?

***

Zobacz więcej materiałów z życia gwiazd!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Hanna Lis
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy