Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Hanna Lis skomentowała zdjęcie córki Kingi Rusin! Mają ze sobą dobry kontakt?!

Niedawno młodsza córka Kingi Rusin (47 l.) obchodziła swoje 18. urodziny. Z tej okazji opublikowała zdjęcie na swoim profilu w mediach społecznościowych, a skomentowała je… sama Hanna Lis (48 l.)!

To był intensywny rok dla córki Kingi Rusin i Tomasza Lisa (52 l.) - ciągła nauka, matura i przygotowania do wyjazdu na studia za granicę sprawiły, że Iga ma ochotę już trochę odpocząć. Świetną okazją do tego były urodziny.

Reklama

Z pewnością tego dnia nie brakowało jej rozrywki, ale także i czasu spędzonego z najbliższymi. Na swoim profilu słynna mama złożyła córce szczere życzenia urodzinowe i opublikowała ich wspólne zdjęcie, na którym Iga ma zaledwie kilka miesięcy.

"Myślałam że nigdy nie dorośnie i zawsze będzie moją maleńką Igusią... Ale czasu się nie zatrzyma. Moja mała córeczka jest już dorosłą (!) młodą kobietą! Świadomą swoich wartości, empatyczną, rozsądną, mądrą i kochaną. Rozdawaj w dorosłym życiu swój uśmiech i zarażaj optymizmem. Zmieniaj świat na lepsze. Nie bój się marzyć i spełniaj marzenia. I pamiętaj że zawsze jestem, kiedy tylko będziesz mnie potrzebować. Wszystkiego najlepszego!!!! Kocham" - pisała wzruszona dziennikarka.

Sama jubilatka także opublikowała zdjęcie, na którym pozuje w bluzce z głębokim dekoltem. W komentarzach posypały się oczywiście życzenia urodzinowe, a także internauci wyrazili zachwyt nad jej urodą. Wśród wielu ciepłych słów znalazły się także te, od jej macochy - Hanny Lis.

W 2006 roku Tomasz Lis zostawił Kingę i dwie córki dla Hanny, która była najlepszą przyjaciółką Rusin. Nic dziwnego, że panie do teraz, delikatnie mówiąc, za sobą nie przepadają, ale o kontaktach Igi i Poli z Hanną wiadomo niewiele. O dobrych stosunkach może świadczyć komentarz zostawiony właśnie przez Hanię pod zdjęciem Igi:

"Piękność" - napisała krótko macocha córek Kingi.

Jedna z internautek nawet stwierdziła, że Iga jest podoba do Hanki! Nie wydaje nam się, żeby takie słowa przypadły do gustu Kindze.

Obecnie także niewiele wiadomo o małżeństwie Hanki i Tomasza, gdyż od dawna w mediach krążą plotki o rozstaniu tej pary. Czyżby córki Lisa miały lepszy kontakt z jego obecną żoną, niż on sam? 

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 

Dowiedz się więcej na temat: Hanna Lis | Iga Lis | Kinga Rusin

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje