Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Hanna i Tomasz Lisowie: co przepowiedziała im wróżka?

Co i rusz powraca plotka, że Tomasz (51 l.) i Hanna (46 l.) Lisowie się rozchodzą. A oni w tym roku świętują dziesięciolecie małżeństwa! Przetrwają?

To uczucie narodziło się, gdy Tomasz Lis był mężem Kingi Rusin. I choć Hanna Lis była jej przyjaciółką, poszła za głosem serca...

Reklama

Na przekór plotkarzom wciąż są ze sobą, choć rzadko pokazują się razem. Czy w ich związku dzieje się dobrze? To może nam powiedzieć tylko wróżka! Tygodnik "Twoje Imperium" postanowił ją o to zapytać.

- To małżeństwo co jakiś czas nawiedza kryzys. Teraz jeszcze nie skończy się rozstaniem, ale karty wskazują, że do tego dojdzie - przepowiada tarocistka Anna Kempisty. - Pani Hanna bywa zawiedziona mężem, który ma trudny charakter: podczas gdy ona łagodnieje, jego nieustępliwość z wiekiem wzrasta. Są chwile, kiedy ma go dosyć i myśli o rozstaniu, czasem nawet do tego dąży. Z mężem wiążą ją głównie silne powiązania finansowe. Pani Hanna ma od lat kulturalnego adoratora; nie miał on jednak wpływu na ostatnie problemy w ich małżeństwie.

Twoje Imperium

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Hanna i Tomasz Lisowie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje