Reklama

Reklama

Reklama

Hanna Gronkiewicz-Waltz i Krystyna Pawłowicz były przyjaciółkami. Jak dzisiaj wygląda ich relacja?

Hanna Gronkiewicz-Waltz (65 l.) i Krystyna Pawłowicz (65 l.) były kiedyś przyjaciółkami - prawie cztery dekady spędziły w jednym pokoju. Jak dzisiaj wygląda ich relacja?

Prezydent Warszawy i posłanka PiS-u pracowały razem w Zakładzie Prawa Administracyjnego porównawczego i Zarządzania Gospodarką Narodową w Instytucie Nauk Prawno - Administracyjnych Uniwersytetu Warszawskiego. Co ciekawe, były tam jedynymi kobietami.

Dziś należą do wrogich sobie obozów. Krystyna Pawłowicz twierdzi, że to właśnie przez koleżankę została wyrzucona z pracy, czemu Hanna Gronkiewicz-Waltz oczywiście zaprzecza. Pytana, czy zdarza jej się czasem zamienić z dawną przyjaciółką kilka słów, uśmiecha się...

Reklama

"Specjalnie nie mamy relacji, bo ona jest bardzo zajęta" - mówi w rozmowie z nami. Podkreśla jednak, że o "Krysi" myśli bardzo ciepło.

"Jeśli ktoś z kimś przesiedział 36 lat, to nie ma negatywnych emocji. Ja nie mam, nie widać też, żeby ona miała w stosunku do mnie. To jest połowa mojego życia".

Jak więc Hanna Gronkiewicz-Waltz reaguje na kontrowersyjne i butne wypowiedzi Krystyny Pawłowicz?

"Ja jestem już przyzwyczajona do niej. Ona zawsze była taka ostra w swoich sądach i wypowiedziach i z każdym dniem staje się coraz ostrzejsza. Mogę jedynie powiedzieć: Krysia, ty kiedyś taka nie byłaś, pomyśl, czy to ci się opłaca".

Prezydent Warszawy nie kryje, że dziś bliżej jest jej do siostry Pawłowicz, niż do samej Krystyny.


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Hanna Gronkiewicz-Waltz | Krystyna Pawłowicz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy