Reklama

Reklama

Reklama

Halina Mlynkova wyleci z "The Voice od Poland"?! "Zadanie ją przerosło"

"Super Express" donosi, że Halinka Mlynkova (38 l.) nie radzi sobie z prowadzeniem muzycznego show!

Nie można oprzeć się wrażeniu, że popularność byłej wokalistki Brathanków od dłuższego czasu jest nieco sztucznie pompowana.

Solowa kariera Haliny pozostawia wiele do życzenia, ale kolorowym gazetom to nie przeszkadza i wciąż kreują ją na wielką gwiazdę.

O jej przygotowaniach do ślubu z Leszkiem Wronką czytaliśmy przez kilka miesięcy, dzięki temu nie było szansy, aby o niej zapomnieć.

Władze TVP uznały także, że Halina świetnie sprawdzi się w roli prowadzącej "The Voice of Poland".

Reklama

Okazuje się jednak, że prezenterka telewizyjna z niej marna...

"Halina stara się jak może, zadanie trochę ją przerosło. Produkcja nie jest zadowolona z Haliny. Program jest ciągle przemontowywany, a Halinę zastępuje się Maćkiem Musiałem i Tomkiem Kammelem" - czytamy w "Super Expressie".

Tabloidowi udało się także ustalić, że Mlynkova już raczej nie poprowadzi kolejnej edycji show.

***

Otrzymaliśmy sprostowanie od firmy Rochstar, z którego wynika, że informacje opublikowane przez "Super Express" są nieprawdziwe.

"W związku z informacjami zamieszczonymi na portalu Se.pl oraz w gazecie Super Express w dniu 29 września br. w artykule "DRAMAT Halinki Młynkovej. Gwiazda straci głosFirma Rochstar pragnie zdementować nieprawdziwe treści opublikowane w prasie i Internecie. Wyjaśniamy, co następuje:

Stwierdzenie, że - produkcja nie jest zadowolona z Haliny. Program często jest przemontowywany, a Halinę zastępuje się Maćkiem i Tomkiem - nie jest prawdą.

Sugerowane przez media tego typu informacje nie są adekwatne do poziomu zaangażowania oraz profesjonalizmu Haliny Młynkovej w programie "The Voice of Poland". Wszyscy Prowadzący 6 edycję The Voice of Poland mają podobny zakres obowiązków, spędzają taką samą ilość na planie oraz opiekują się taką samą ilością uczestników.

Producent Wykonawczy Rochstar niezwykle ceni sobie współpracę z Haliną Młynkovą, podobnie jak TVP2, które to regularnie angażuję artystkę do udziału w największych muzycznych przedsięwzięciach antenowych, począwszy od Sylwestra z Dwójką 2014, poprzez letnie koncerty Lato ZET i Dwójki, aż do obecnej edycji programu The Voice of Poland.

- Halina Młynkova w roli nowej prowadzącej 6 edycji programu "The Voice od Poland"  doskonale wspiera uczestników oraz potrafi ich zmotywować, a także pomóc w opanowaniu towarzyszącej im tremy przed występem - jej wieloletnie doświadczenie sceniczne jest ogromne i bardzo doceniamy fakt, ze potrafi dzielić się nim z uczestnikami - wyjaśnia Magdalena Sibiga, producent "The Voice of Poland".

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Halina Mlynkova

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy