Reklama
Reklama

Gwyneth Paltrow przed sądem. Ruszył proces aktorki oskarżanej o lekkomyślne zachowanie

Gwyneth Paltrow (50 l.) została pozwana przez mężczyznę, który twierdzi, że aktorka potrąciła go podczas jazdy na nartach, powodując uraz mózgu i złamanie czterech żeber. Amerykańska aktorka zrzuca winę na mężczyznę.

Gwyneth Paltrow spowodowała wypadek na stoku?

Gwyneth Paltrow z impetem wjechała w innego narciarza na stoku, uderzając go w plecy. Gdy upadł twarzą do dołu, pozostawiła go bez pomocy na śniegu" - taką relację usłyszał amerykański sąd podczas pierwszej rozprawy procesu przeciwko aktorce.

50-letnia hollywoodzka aktorka została oskarżona o "niebezpieczne" i "lekkomyślne" zachowanie na stoku narciarskim. Mężczyzna, który ucierpiał w wypadku to 76-letni Terry Sanderson - emerytowany optometrysta. Żąda od gwiazdy odszkodowania w wysokości 300 tys. dolarów.  

Reklama

Do zdarzenia doszło w 2016 roku w Deer Valley Resort w Utah. 

Proces Gwyneth Paltrow

Pierwszym świadkiem, który pojawił się w pierwszym dniu rozprawy, był Craig Ramon, kolega narciarz i "znajomy" Sandersona. Powiedział, że był jedyną osobą obecną w czasie zderzenia. Znajdował się w odległości około 11 m od miejsca wypadku.

"Jechaliśmy na nartach w dół trasy i wtedy usłyszałem ten krzyk, a potem spojrzałem w bok. Uderzyła go bardzo mocno w plecy, jego narty spadły, a on upadł twarzą w dół. Widzę, że Gwyneth leży na nim... podnosi się i zjeżdża spokojnie dalej" - relacjonował wypadek sprzed kilku lat świadek.

Prawnicy aktorki twierdzą, że to Sanderson spowodował wypadek. Na dodatek wyolbrzymia obrażenia, które poniósł w wypadku. Mężczyzna z kolei jest oburzony faktem, że aktorka bez słowa odjechała z miejsca zdarzenia, nie zapytała nawet, czy on potrzebuje pomocy.

Prawnik reprezentujący Sandersona Lawrence Buhler oskarżył aktorkę o "świadome lekceważenie innych ludzi na stoku".

Proces ma potrwać 7 dni i zakończy się 30 marca.

Kariera Gwyneth Paltrow

Gwyneth Paltrow to hollywoodzka gwiazda filmowa znana z takich produkcji jak "Zakochany Szekspir", "Emma", "Bezwstydny Mortdecai", "Iron Man", czy z innych filmów z uniwersum Marvela. Paltrow jest córką aktorki, Blythe Danner oraz reżysera i producenta Bruce’a Paltrowa. Gwiazda ostatnio coraz rzadziej bywa aktorką. Występuje w jednej, góra dwóch produkcjach rocznie, a pozostały czas poświęca założonej w 2008 roku firmie Goop.

Zobacz też:

Gwyneth Paltrow z okazji urodzin opublikowała nagą sesję! Aktorka skończyła 50 lat

Gwyneth Paltrow: jak mieszkała kiedyś, a jak mieszka dziś? Kluczem jest minimalizm

Gwyneth Paltrow cierpi na napady lęku przez media społecznościowe

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Gwyneth Paltrow
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy