Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Gwiazdy stają murem za Kingą Rusin

Konflikt Kingi Rusin (47 l.) z młodziutką Małgosią Rozenek-Majdan i Radkiem Majdanem (46 l.) zakończył wakacyjny sezon ogórkowy. Za kim opowiedziały się gwiazdy?

"Wypindrzona sztuczna lata" - tak Kinga Rusin nazwała Małgorzatę Rozenek-Majdan. Była to jej odpowiedź na słowa celebrytki, jakoby broniła praw zwierząt, by wypromować swoją markę kosmetyków.

Na tym jednak się nie skończyło. W obronie żony stanął Radek Majdan, nazywając Rusin hipokrytką, zawistnicą i zarzucając jej, że broni praw zwierząt, a prywatnie nosi skórzane rzeczy i futra oraz promuje jeździectwo będące na liście PETA.

Reklama

Rusin oczywiście odpowiedziała Majdanowi, podkreślając, że to "kiepska próba zdyskredytowania jej". Zarzuciła parze, że sygnuje swoim nazwiskiem firmę kosmetyczną, która testuje swoje produkty na zwierzętach.

W obronie dziennikarki wystąpiła cała masa internautów. Głos zabrały również gwiazdy.

Joanna Krupa napisała, że "nie pozwoli na obrażanie koleżanki, która tak jak ona dba o prawa zwierząt". Podkreśliła, że sama otrzymała propozycję współpracy z firmą, której twarzami są Rozenek i Majdan, jednak zrezygnowała.

"Ja nigdy nie walczyłam o kontrakt z wiadomą firmą, rozmowy były, ale zostały zaprzestane w momencie, gdy dowiedziałam się, że testują na zwierzętach" - napisała, cytując własną matkę: "kto zjada flaki, myśli, że każdy taki...".

Magda Gessler dodała, że Kinga jest bardzo dzielna i ma bezkompromisowy temperament. "Twoja postawa wobec świata może być tylko przykładem dla innych" - zaznaczyła.

Rafał Maślak i Olga Frycz z kolei nie kryli, że Rusin jest dla nich autorytetem, z którego zdaniem bardzo się liczą.

"Wspieram każdą inicjatywę, o którą walczysz. Jesteś wzorem do naśladowania i bardzo mądrze piszesz" - napisała Frycz.

"Podziwiam wszystkie Twoje działania i za to cię szanuję. Kobieta ogień" - dodał Maślak.

Co ciekawe, po stronie Rusin stanęli internauci, pisząc, że Majdan i Rozenek dawno się tak nie ośmieszyli jak teraz. 

***

Zobacz więcej materiałów:

pomponik.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje