Reklama
Reklama

Gwiazdor TVP odstawił ten jeden składnik i nagle schudł ponad 30 kilo

Michał Piela skradł serca widzów rolą Mieczysława Nocula w hicie TVP "Ojciec Mateusz". Na przestrzeni lat aktor schudł ponad 30 kilogramów. Teraz wyszło na jaw jaką dietę stosował. Aktor wyeliminował jeden składnik.

Michał Piela już zawsze będzie kojarzony z roli sympatycznego policjanta Mieczysława Nocula w popularnym serialu TVP "Ojciec Mateusz". Aktor przez lata nie słynął raczej ze sportowej sylwetki, aż w końcu postanowił zadbać o swoje zdrowie i rozpoczął odchudzanie. 

"Pojawiły się u mnie zasłabnięcia, częste drzemki w ciągu dnia, nie mogłem się skupić i miałem wzmożone pragnienie. Zbadałem sobie poziom cukru we krwi i okazało się, że mam cukrzycę typu drugiego" - wyznał w rozmowie z portalem Moja Cukrzyca.

Reklama

Gwiazdor TVP odstawił ten jeden składnik i nagle schudł ponad 30 kilo

Efekty zrzucania wagi były piorunujące, Pieli udało się zrzucić ponad 30 kilo. Później aktor wyznał, że wyeliminował ze swojej diety tylko cukier, przez który tył. Gwiazdor TVP zwraca uwagę na to, by nie spożywać dużych dawek cukru na przykład z napojami gazowanymi i słodkimi sokami.

"Częściej wybieram wodę, herbatę i kawę i przestałem słodzić napoje. Jem więcej warzyw i owoców, czyli to, co każdy cukrzyk powinien stosować" - powiedział.

Ogromnym wsparciem dla artysty okazała się także jego żona, która pieczołowicie pilnowała diety ukochanego męża. Panu Michałowi gratulujemy silnej woli. 

Zobacz też:

Michał Piela z "Ojca Mateusza" codziennie walczy o siebie. Pomaga mu żona: "świetnie sobie poradziła"

Odchudzony Michał Piela na zlocie fanów serialu "Ojciec Mateusz"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Michał Piela | Ojciec Mateusz
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy