Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Gwiazda przeszła ciężką depresję

Aktorka Gwyneth Paltrow wyznała, że najtrudniejszym momentem w jej życiu był okres depresji poporodowej, którą przeżywała po urodzeniu drugiego dziecka.

Na swoim blogu gwiazda wyznała, że spodziewała się podobnych uczuć i wielkiej euforii jak po narodzinach pierwszej córki Apple w 2004 roku. Zamiast tego doznała pięciu miesięcy depresji poporodowej.

"Kiedy mój syn Moses, przyszedł na świat w 2006 roku, oczekiwałam kolejnych miesięcy euforii po jego narodzeniu, podobnej do tej jaka towarzyszyła mi dwa lata wcześniej, po narodzinach mojej córki" - zdradza na swoim blogu Paltrow.

"Zamiast tego miałam do czynienia z jednym z najciemniejszych i najbardziej bolesnych rozdziałów mojego życia" - wyznaje.

Reklama

"Przez około pięć miesięcy, patrząc na to z perspektywy czasu, przeżywałam depresję poporodową, od tego momentu chciała się dowiedzieć na ten temat jak najwięcej".

Z racji tego na blogu Goop, prowadzonym przez gwiazdę, zawierającym przepisy kulinarne, porady dietetyczne i porady dotyczące stylu życia, można przeczytać również artykuły ginekolog dr Laury Schiller na temat sposobów walki z depresją poporodową.

PAP life

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Gwyneth Paltrow

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje