Reklama
Reklama

Gwiazda "Na dobre i na złe" ukrywała to przez lata. W końcu zebrała się na odwagę

Chociaż Katarzyna Dąbrowska od kilku lat cieszy się sporą popularnością wśród fanów polskich seriali, aktorka konsekwentnie ukrywała informacje na temat swojego życia prywatnego. W końcu jednak postawiła zrobić wyjątek i opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie, na którym pozuje ze swoim partnerem. Okazało się, że para świętuje właśnie kolejną rocznicę.

Katarzyna Dąbrowska marzyła o aktorskiej karierze

Katarzyna Dąbrowska rozpoczynała swoją przygodę z show-biznesem już jako nastolatka. W 2000 roku wygrała odbywający się na nidzickim zamku Festiwal Piosenki Francuskiej, gdzie została dostrzeżona przez samego Wojciecha Młynarskiego, który zasugerował jej, że powinna zdawać do szkoły aktorskiej.

Początkująca artystka zdała się na intuicję słynnego tekściarza i siedem lat później odebrała dyplom warszawskiej Akademii Teatralnej, a niedługo potem została odznaczona Nagrodą Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego za rolę Kate w spektaklu "Tańce w Ballybeg".

Reklama

Po drodze miała okazję wystąpić podczas jednego z Przeglądów Piosenki Aktorskiej, a w międzyczasie zagrała kilka mniejszych ról w serialach "M jak miłość" oraz "Egzamin z życia".

Prawdziwą przepustką do sławy okazała się jednak kreacja w "Na dobre i na złe" - w popularnej telenoweli telewizyjnej Dwójki Katarzyna Dąbrowska wcieliła się w uwielbianą przez widzów Wiktorię.

Sukces sprawił, że aktorka zaczęła przebierać w propozycjach filmowych i telewizyjnych.

Katarzyna Dąbrowska pochwaliła się mężem w mediach społecznościowych

Pomimo sporej popularności gwiazda "Na dobre i na złe" jak do tej pory bardzo dbała o swoją prywatność i nie dzieliła się z wielbicielami informacjami na temat swojego życia osobistego.

Aktorka była przeczulona na tym punkcie do tego stopnia, że do niedawna nie było wiadomo nawet, czy artystka jest mężatką.

W końcu Katarzyna Dąbrowska uległa naciskom fanów, zebrała się na odwagę i z okazji rocznicy udostępniła fotografię, na której można podziwiać jej wybranka.

"Miałam szczęście spotkać na swojej drodze człowieka, z którym połączyła mnie miłość, który jest moim oparciem, przyjacielem, który rozśmiesza mnie do łez, a czasem z rozbrajającą szczerością sprowadza na ziemię. Dziś czwarta rocznica naszego ślubu, a my dalej idziemy sobie razem w zaufaniu, że miłość to największa wartość w życiu" - można przeczytać pod zdjęciem.

Gwiazda "Na dobre i na złe" poznała męża w teatrze

Para poznała się w 2016 roku w Teatrze Współczesnym, gdzie oboje pracowali. Chociaż początkowo tylko mijali się na korytarzach, w końcu nawiązali ze sobą bliższy kontakt.

"Raz, gdy siedziałam z książką przed salą prób, podszedł do mnie. Zaproponował spotkanie, poprosił o numer telefonu. Zaczęliśmy chodzić na wspólne kawy i obiady. Pamiętam ten moment, gdy nagle dopadła mnie myśl, że to jest to. Gdy poczułam, że to ten mężczyzna. Na życie" - relacjonowała w rozmowie z "Vivą!".

Katarzyna Dąbrowska w życiu zawodowym także nie zwalnia tempa - ostatnio wystąpiła w kilku głośnych produkcjach, w tym w serialu "Belfer", "Behawiorysta", a oprócz tego regularnie można oglądać ją na deskach teatru.

Zobacz też:

Pilne wieści dla fanów kultowego serialu. "Na dobre i na złe" znika z ramówki

Foremniak nagle powiedziała to na antenie TVP. Fani wstrzymują oddech

Małgorzata Foremniak ujawnia plany ws. "Na dobre i na złe". Mile wspomina pracę na planie


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Dąbrowska | Na dobre i na złe
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy