Reklama
Reklama

Gwiazda "Gogglebox" miała poważny wypadek. Nie mogła chodzić

Agnieszka Kuszewska wraz z siostrą bliźniaczką jest gwiazdą programu "Gogglebox przed telewizorem". Opowiedziała o tragicznym wypadku, jakiemu uległa, a w konsekwencji nie mogła chodzić.

Bliźniaczka z "Gogglebox" miała poważny wypadek


Agnieszka Kuszewska znana z programu "Gogglebox przed telewizorem" udzieliła wywiadu serwisowi "Co za tydzień". Opowiedziała o tym, jak stoczyła walkę o powrót do zdrowia. Bliźniaczka przeżyła wypadek, który spowodował u niej uszkodzenie nerwów i paraliż. Jej stan był na tyle poważny, że musiała od nowa uczyć się takich czynności, jak chodzenie. Do wypadku doszło w domu. Agnieszka Kuszewska poślizgnęła się na schodach i upadła. Jak sama przyznała, złamała wyrostki poprzeczne kręgosłupa. 

Reklama

Od tamtej pory Agnieszka zmaga się z kompleksami. Cierpi na problemy hormonalne, musi zażywać odpowiednie leki, a przez to trudniej jest jej zrzucić wagę. 

"Gogglebox przed telewizorem" "Gogglebox przed telewizorem" to nie tylko Sylwia Bomba, czy Agnieszka Kotońska. Dużą popularnością cieszą się też inni uczestnicy. Bliźniaczki Agnieszka Kuszewska i Ewa Rogalska dołączyły do obsady programu w czwartej edycji i od razu swoim humorem pobiły serca widzów. Panie pochodzą ze Śląska, co z resztą często podkreślają. 

Obie mieszkają w Tychach. Przyznają, że są niemal nierozłączne. Są do siebie bardzo podobne. Agnieszce i Ewie nie brakuje temperamentu. Chętnie biorą udział w innych programach np. "Pierwszy raz za granicą", "99 gra o wszystko". 

Zobacz też:

"Sanatorium miłości 4". Znamy Króla i Królową Turnusu. Za nami finał programu

"Sanatorium miłości 4". Kim jest Piotr Hubert? Czy wrażliwy kuracjusz zwiąże się z Lucy?

Krystian Ochman wystąpił na Eurowizji razem z Ukrainką. Kim jest tajemnicza kobieta?

Wywiad USA błędnie ocenił siły Ukraińców. Będą modyfikować swoje metody

***

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Gogglebox. Przed Telewizorem
Reklama
Reklama
Reklama