Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Gwen Stefani jest w trzeciej ciąży

Gwiazda pop, Gwen Stefani, podobno spodziewa się obecnie trzeciego dziecka wraz z mężem Gavinem Rossdalem.

Wokalistka zespołu No Doubt, mama 3-letniego Kingstona i 19-miesięcznego Zumy, podobno cierpi już na poranne mdłości. Osoba z otoczenia gwiazdy powiedziała w rozmowie dla amerykańskiego magazynu "OK!":

Reklama

"Gwen ciężko przechodzi tę ciążę. Jej 'poranne mdłości' trwały praktycznie cały dzień, gdy spodziewała się Zumy, jednak tym razem czuje się jeszcze gorzej, do tego dochodzi zmęczenie i zawroty głowy".

40-letniej Stefani zależy podobno na tym, aby jak najdłużej utrzymać swój stan w sekrecie, dlatego na co dzień zakrywa swój powiększający się brzuch. Jak donosi portal Contactmusic.com, osoba obecna w ubiegłym tygodniu na jednej z imprez w Nowym Jorku, gdzie pojawiła się także piosenkarka, powiedziała:

"Gwen ciągle poprawiała sobie bluzkę, aby wydawała się luźniejsza. To wyglądało naprawdę dziwnie, jednak, kiedy zobaczyłem ją z boku, zrozumiałem już dlaczego to robi. Ona zdecydowanie ma już brzuszek!"

Sama Stefani niedawno zdradziła w jednym z wywiadów, iż czuje, że ma coraz mniej czasu na powiększenie rodziny.

"Nikt nie mógł mnie przygotować na to, jak wspaniałe okaże się macierzyństwo, a jednocześnie, jak jest ono trudne. Często czuję, że mam coraz mniej czasu. Nie chcę jednak angażować się w zbyt wiele rzeczy naraz, żeby móc dobrze się z nich wszystkich wywiązać. Biedny Zuma - będzie środkowy w rodzeństwie" - oznajmiła piosenkarka.

"Nie skupiam się na tym teraz, ale tak naprawdę to nie do końca ode mnie zależy. Te rzeczy są niepojęte, więc zobaczymy" - dodała.

Dowiedz się więcej na temat: Gwen Stefani

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje