Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Gulczas, Klaudiusz i Manuela znowu w "Big Brotherze"

Gwiazdy pierwszej edycji "Big Brothera" mają okazję przypomnieć o sobie - Manuela Michalak-Jabłońska (33 l.), Piotr Gulczyński (40 l.) i Klaudiusz Sevkovic (38 l.) ponownie zawitają w domu Wielkiego Brata.

W marcu na antenie TV4 rusza "Big Brother VIP". W tej edycji reality show stacja postawiła na sprawdzone gwiazdy. Jak donosiliśmy już wcześniej, w programie zobaczymy m.in. pisarkę Manuelę Gretkowską, publicystkę Agatę Passent oraz wokalistkę zespołu The Jet Set Sashę Strunin.

Reklama

Producentom udało się przekonać do udziału w programie także gwiazdy pierwszego, legendarnego już "Big Brothera" - Manuelę Michalak (teraz Michalak-Jabłońską), Piotra "Gulczasa" Gulczyńskiego i Klaudiusza Sevkovicia.

Dla Manueli kamery to nie pierwszyzna - po tym, jak zajęła drugie miejsce w reality show, TVN zaproponował jej prowadzenie programu satyrycznego "Maraton uśmiechu". Gulczasowi i Klaudiuszowi powiodło się trochę gorzej. O Piotrze słuch zaginął, Klaudiusz dorabiał przez pewien czas w Telezakupach Mango.

"Big Brother" pojawił się w Polsce w 1999 roku. Moda na tego rodzaju reality show już dawno przeminęła, więc dawne "gwiazdy" na próżno liczą na odzyskanie popularności. A swoją drogą to smutne, że przez 9 lat nie dotarło do nich, iż występ w takim programie to straszny obciach.

pomponik.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje