Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Grzegorz Krychowiak pokazał zdjęcie z siłowni. Zalała go fala krytyki!

Grzegorz Krychowiak (28 l.) podobnie jak jego koledzy z kadry, przeżywał porażkę na mundialu 2018. Aby odreagować przegraną, wybrał się wraz ze swoją ukochaną na wakacje, ale teraz wraca do ciężkiej pracy, czym pochwalił się na swoim profilu. Zdjęcie jednak zostało skrytykowane!

Piłkarz nie ma ostatnio najlepszego czasu w swoim zawodowym życiu. Zmiana klubu z Paris Saint Germain na gorszy West Bromwich Albion, spadek formy i niepowodzenie na Mistrzostwach Świata w Piłce Nożnej, sprawiły, że sportowiec postanowił odreagować.

Reklama

Wybrał się na bajeczny urlop ze swoją drugą połówką - Celią Jaunat, ale teraz już stwierdził, że pora wrócić do formy. Z tej okazji pochwalił się zdjęciem, na którym ćwiczy w pocie czoła na siłowni.

Krychowiak postanowił poćwiczyć nieco z ciężarami i wybrał do tego suwnicę - maszynę Smitha. Fani jednak od razu wyłapali wszystkie błędy, jakie piłkarz popełnił używając tego sprzętu:

"Uważaj na kolana... Widzę poprawnej formy sylwetki nie ma"

"Buty do biegania i poduszka ?"

"Używanie Smitha jest nie dobre na kolana. Używanie ręcznika jest niebezpieczne. Te buty co on ma, nie nadają się do takich ćwiczenie, nie są dobre na kolana" - krzyczeli w komentarzach internauci.

Głos w tej sprawie zabrała nawet jedna z trenerek, która zaistniała w mediach w duecie ze swoją siostrą. Siostry Bukowskie prowadzą swoje profile społecznościowe, udzielając tam rad, jak zdrowo żyć. Jedna z nich, Patrycja, widząc to, co wyprawia Krychowiak na siłowni, postanowiła wypowiedzieć się na ten temat.

"Turbo ekspertem od treningu nie jestem ale... maszyna Smitha, buty do biegania i poduszka, to nie jest najlepszy pomysł" - napisała na swoim profilu.

Głosu jednak nie zabrał sam Krychowiak. Możliwie, że był zajęty właśnie swoim treningiem. 

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 

Dowiedz się więcej na temat: Grzegorz Krychowiak

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy