Reklama
Reklama

Grzegorz Damięcki to najbardziej tajemnicza postać w rodzinie Damięckich

Dotąd próżno było szukać Grzegorza Damięckiego (49 l.) na warszawskich salonach, rzadko grał w serialach. Zmieniło się to dopiero niedawno.

Aktora można oglądać w takich produkcjach jak: "Bodo", "Wataha", "Belfer" i "Pakt".

- To dowód, że ten zawód jest nie do przewidzenia - mówi aktor. - Teraz wszystko spadło mi na głowę. Zdaję sobie sprawę, że może się to skończyć tak szybko, jak się zaczęło.

Warszawiak z urodzenia, od lat niezmiennie zakochany jest w Żoliborzu, gdzie mieszka.

- Kiedyś przymierzałem się do innych dzielnic, ale nie byłem w stanie odciąć pępowiny. Można tu kluczyć uliczkami projektowanymi przed wojną przez wspaniałych architektów. Niedaleko jest Lasek Bielański, do którego bardzo chętnie jeżdżę z rodziną.

Reklama

Aktor tworzy szczęśliwy związek ze scenografką Dominiką Laskowską. Mają troje dzieci: nastoletnich Antka i Olę oraz półtoraroczną Janeczkę. Już za kilka dni, 15 listopada, klan Damięckich będzie miał okazję spotkać się w domu pana Grzegorza, a to za sprawą wspaniałego jubileuszu.

Aktor będzie obchodził okrągłe, pięćdziesiąte urodziny! Wśród prezentów na pewno znajdą się płyty winylowe. Od lat je zbiera, a jego kolekcja liczy już kilka tysięcy egzemplarzy.


Rewia
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy