Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Grażyna Wolszczak założyła fundację. Dostanie ogromną kamienicę!

Fundacja Grażyny Wolszczak (55 l.) "Garnizon Sztuki" będzie zajmować się organizacją różnych wydarzeń kulturalnych - koncertów, spektakli i wystaw. Pierwszym projektem jest noworoczny koncert "Sen o Warszawie", który odbędzie się 20 stycznia w Filharmonii Narodowej.

Aktorka chce o swoich działaniach informować za pośrednictwem mediów społecznościowych. Nie ukrywa, że czuje duże podekscytowanie, szczególnie że wcześniej nie komunikowała się ze światem w ten sposób.

Reklama

- Jakoś nie czułam potrzeby, żeby się kontaktować na Facebooku ze znajomymi, wolę pogadać przez telefon albo twarzą w twarz. Okazało się jednak, że potrzebuję rzeszy ludzi, żeby zarażać ich swoimi ideami i żeby oni do mnie dołączali - mówi agencji Newseria Lifestyle.

Dodaje, że jej fundacja rozwinie skrzydła na dobre, kiedy otrzyma wyremontowany Klub Dowództwa Garnizonu Warszawa przy al. Niepodległości 141 - ogromną sześciopiętrową kamienicę dająca naprawdę duże możliwości.

- Można robić tam ciekawe projekty i stworzyć kolejne kulturalne miejsce na mapie stolicy. Mam nadzieję, że to się uda - kończy celebrytka.

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Grażyna Wolszczak

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje