Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Grażyna Szapołowska i Jan Englert "udawali się, że się nie znają"!

Grażyna Szapołowska (60 l.) i Jan Englert (71 l.), którzy jakiś czas temu mieli ze sobą na pieńku, nadal się unikają!

Każdego lata w Juracie spotyka się śmietanka towarzyska. Za każdym razem niemal ci sami ludzie. Ale Grażyna Szapołowska, która przyjechała tam odpoczywać z ukochanym Erykiem Stępniewskim, nie spodziewała się, że w tym samym czasie swój urlop zaplanuje tu także Jan Englert (71) z rodziną.

Reklama

Aktorka od jakiegoś czasu jest skonfliktowana z kolegą z branży, który był jej dyrektorem, i który swego czasu zwolnił ją z pracy w Teatrze Narodowym. Sprawa z powództwa aktorki trafiłado sądu, ale ostatecznie paniGrażyna przegrała. Od tego czasu unika spotkań z Janem Englertem.

W Juracie również udawali, że się nie znają. Przechodzili obok siebie obojętnie. - Widać było, że dużo ich to kosztuje, ale Grażynka nie przełamie się. On także nie jest skory do pojednania, bo uważa, że zrobił to, co należy do dyrektora teatru - ocenia znajoma obojga.

To tym bardziej przykre, bo kiedyś Grażyna Szapołowska i Jan Englert przyjaźnili się. Obojgu wydawało się, że przyjacielskiej relacji nic nie jest w stanie zagrozić. Okazało się jednak, że różni ich podejście do pracy. Dlatego już być może nigdy nie będą sobie bliscy.


Rewia

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Grażyna Szapołowska | Jan Englert

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje