Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Górniak układa sobie życie z innym

Edyta Górniak zamierza część wakacji poświęcić na urządzanie nowego mieszkania. Pomagać jej w tym będzie partner Bartosz Bednar.

Życie gwiazdy polskiej piosenki w ostatnim czasie zmieniło się o sto osiemdziesiąt stopni. Piosenkarka wyprowadziła się od męża, związała z nowym mężczyzną.

Reklama

Jak donosi pismo "Świat&Ludzie", kolejnym krokiem ma być próba egzystencji na wspólnej przestrzeni.

Osoba z otoczenia Górniak twierdzi, że gwiazda jest zmęczona życiem w ukryciu: "Są szczęśliwi, że nadchodzi nowy etap ich znajomości. Mają dosyć spotkań pod osłoną nocy. W dzień jedynie od czasu do czasu Bartosz przywozi Edzi duże zakupy, ale jej wtedy nie ma w domu".

Para intensywnie poszukuje mebli i dodatków do nowego mieszkania. Ma być bardzo stylowo i nowocześnie.

Pokój 5-letniego syna Allana będzie niezwykły. Ze względu na to, że chłopiec interesuje się muzyką, Edyta zamówiła dla niego fototapetę przedstawiającą jego ulubione instrumenty.

Znajomi gwiazdy mówią, że zakochani mają podobny gust. Piosenkarka poluje obecnie na włoskie zasłony, które upatrzyła w jednym z katalogów. Planują wspólną podróż do Włoch.

"Mają nadzieję, że przy okazji jeszcze coś dokupią. Dodatkowo zaplanowali, że spędzą tam kilka dni" - dodaje jeden z muzyków współpracujący z Edytą.

Dowiedz się więcej na temat: Edyta Górniak

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje