Reklama

Reklama

Reklama

Górniak - najgorzej ubrana w Polsce (zobacz zdjęcia!)

Mimo że zatrudnia aż dwie stylistki, okazała się najgorzej ubraną kobietą w Polsce. Mowa oczywiście o Edycie Górniak (35 l.). Cóż, brak gustu nie jest grzechem...

Listę najgorzej i najlepiej ubranych Polaków w 2007 roku sporządził tygodnik "Newsweek". W tworzeniu rankingu udział wzięli projektanci: Natasha Pavluchenko, Marcin Paprocki, Mariusz Brzozowski i Bernard Hanaoka, styliści: Anna Męczyńska, Monika Jurczyk i Janusz Wrona oraz Michał Zaczyński.

"Zwycięzcami zostały osoby, których nazwiska wymieniane były najczęściej i które w tym roku poczyniły największe postępy" - pisze "Newsweek".

Najgorzej ubrani 2007:

1. Edyta Górniak, piosenkarka

Wcieliła się m.in. w Pocahontas, Marusię, afrykańską księżniczkę i wesołego tygryska. Złośliwi twierdzą, że tym samym podsuwa przedszkolakom pomysły na śmieszne przebrania.

Reklama

2. Piotr Gąsowski, aktor i prezenter

Zasłynął z kiczowatych kreacji: futer, kilogramów biżuterii, dziwnych furażerek, wykładanych kołnierzy koszul - w pastelowych, słodkich kolorach.

3. Agata Młynarska, prezenterka Polsatu

Wymagającemu jury nie spodobały się jej pomarańczowa sukienka nałożona na białą koszulę i kreacja stylizowana na zakonnicę, w której wystąpiła na jubileuszowej gali Polsatu.

4. Joanna Liszowska, aktorka

Co za dużo, to niezdrowo. Lakierowane uniformy, bawarskie pióra, aureole... Zdaniem jury, Doda wygląda przy niej jak skromna bibliotekarka.

5. Katarzyna Hall, minister edukacji

Nie ufa fryzjerom, na shopping nie ma czasu. A stylista to jej wróg.Najlepiej ubrani 2007:

1. Szymon Majewski, satyryk

Za styl eklektyczny, buntowniczy, pozornie groteskowy, trudny do podrobienia.

2. Beata Sadowska, prezenterka TVP

Skutecznie lansuje styl miejski. Jej znaki rozpoznawcze to: dopasowane płaszczyki, spodnie i duże torby.

3. Reni Jusis, piosenkarka

Pożegnała się z t-shirtami i bojówkami, i wskoczyła w ekstrawaganckie ciuszki. Cudowna metamorfoza roku!

4. Radosław Sikorski, szef MSZ

Nie tylko świetnie się ubiera, ale i dobrze się nosi. Wyprostowana sylwetka, wypielęgnowana cera i włosy, pewność siebie powodują, że same ubrania schodzą na plan dalszy.

5. Otylia Jędrzejczak, pływaczka

Zmiękczyła serca jurorów pomysłowością. Otylia na własnej skórze wypróbowała zasadę dobrze znaną, ale rzadko stosowaną: jeśli nie wiesz, jak się ubrać, ubierz się klasycznie.

Brak gustu nie jest grzechem. Jest nim dopiero nieświadomość jego braku. To głównie ona zapewniała miejsce na liście najgorzej ubranych Polaków 2007.

pomponik.pl

Reklama

Reklama

Reklama