Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Górniak ma romans z Rooyensem?

Podobno w ramiona holenderskiego producenta wepchnął Edytę Górniak sam... Darek Krupa.

Gdy tylko pojawiły się informacje, że firma Rinke Rooyensa zajmie się karierą Górniak (37 l.), było oczywiste, że prędzej czy później zacznie się mówić o ich romansie. Jak donosi informator "Faktu", "spędzają ze sobą coraz więcej czasu i rozmawiają nie tylko o pracy".

Reklama

Rooyens i Górniak znają się od wielu lat. Dzięki niemu piosenkarka została jurorką "Jak oni śpiewają" i wróciła do show-biznesu. Teraz, gdy ich drogi zawodowe się złączyły, podobno coraz lepiej czują się w swoim towarzystwie.

Co ciekawe, na pomysł, by karierą Edyty zajął się Rinke, wpadł Darek Krupa (33 l.). Widocznie nie mógł patrzeć, jak jego żona zaprzepaszcza to, na co pracował wiele lat - jej sukces, i poprosił Holendra, by zaopiekował się jej karierą.

Nawet, jeśli Górniak i Rooyensa połączą nie tylko sprawy zawodowe, Krupa raczej nie będzie pluł sobie w brodę. Jest mu już wszystko jedno, co wydarzy się w życiu uczuciowym Edyty. Weekendowy "Super Express" donosił, że muzyk bez względu na wszystko (Górniak chce rzekomo do niego wrócić) zamierza się rozwieść.

Zobacz również:

Górniak i Krupa: Będzie szybki rozwód

Edyta Górniak w kiepskiej formie?

Dowiedz się więcej na temat: Dariusz K., muzyk | Edyta Górniak

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje