Reklama
Reklama

Głogowska chwali się różami. Czy to bukiet od Roznerskiego?

Anna Głogowska nie zamierza wprost odnieść się do plotek o jej rzekomym romansie ze znanym aktorem. Najwyraźniej jednak bawi ją zainteresowanie tematem. Postanowiła podsycić doniesienia i dodała w sieci wymowne zdjęcie.

Anna Głogowska dostała kwiaty od Mikołaja Roznerskiego?

Anna Głogowska (44 l.) i Mikołaj Roznerski (38 l.) według doniesień medialnych mieli spędzić ostatnio bardzo romantyczny weekend w Paryżu. W mediach pojawiły się informacje, że tancerka i aktor są parą. Sami zainteresowani nie odnieśli się jednak do tych doniesień i na pytania dziennikarzy odpowiadali dosyć wymijająco.

Teraz Anna Głogowska dodała na Instagramie serię zdjęć z bukietem czerwonych róż. Zaintrygowała tym fanów. Nie zdradziła jednak, kto je ofiarował. 

Reklama

Obserwatorzy tancerki podziwiali kadr, ale wielu dopytywało od kogo Anna dostała takie róże.

Na początku pod zdjęciem pojawił się hasztag "od kolegi z pracy", który dość szybko zniknął. Trzeba tu wyjaśnić, że tancerka bierze udział w próbach do spektaklu "Piękna Lucynda" w Teatrze 6. piętro. Na scenie pojawia się też Mikołaj Roznerski!

Aktor znany jest z tego, że swoje kolejne partnerki poznaje właśnie w pracy. Jedną z pierwszych partnerek Roznerskiego była Marta Juras, którą poznał na planie "M jak miłość". Para zdecydowała się na wspólne dziecko. Do planowanego ślubu już jednak nie doszło. Aktor poznał podczas pracy na spektaklem "Chopin musi umrzeć" Olgę Bołądź. Następnie zauroczył się Alicją Bachledą-Curuś. Potem zakochał się w Marcelinie Zawadzkiej i w końcu stracił głowę dla poznanej w "M jak miłość" Adriany Kalskiej. Wydawało się, że z tą aktorką relacja jest głębsza i dojdzie do ślubu. W ostatnim czasie gruchnęła wiadomość o ich rozstaniu.

Czy plotki o związku Roznerskiego i Głogowskiej potwierdzą się?

Zobacz też:

Anna Głogowska komentuje związek z Mikołajem Roznerskim. Malowniczo...

Chora Maryla Rodowicz "nie może liczyć na pomoc starszych dzieci"! Tygodnik ujawnia, co dzieje się w domu gwiazdy!

Koronawirus w Polsce. Ile nowych przypadków? Dane Ministerstwa Zdrowia, czwartek 17 lutego

Ukraiński żołnierz: Jesteśmy przygotowani, wycofanie się nie wchodzi w grępomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Głogowska | Mikołaj Roznerski
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy