Reklama
Reklama

Gibson grozi kochance śmiercią (posłuchaj)

"Trzeba ci przyłożyć kijem baseballowy w głowę" czy "zakopię cię w ogrodzie" - takie pogróżki padające z ust Mela Gibsona można usłyszeć na ujawnionych we wtorek, 13 lipca, kolejnych nagraniach rozmów telefonicznych, jakie prowadził ze swoją byłą partnerką Oksaną Grigorievą. Para ma 8 miesięczną córkę i jest trakcie sprawy o opiekę rodzicielską.

Z ujawnionej we wtorek przez amerykański portal RadarOnline.com ośmiominutowej rozmowy telefonicznej można dowiedzieć się, że aktor nie tylko groził swojej byłej partnerce, ale miał ją także pobić.

"Co to za mężczyzna, który bije kobietę trzymającą na ręku dziecko? Wybijając jej dwa zęby!" - mówi Grigoriewa. "Wiesz co? (pada przekleństwo) Zasłużyłaś sobie" - odpowiada aktor.

Podczas zarejestrowanej kłótni Mel Gibson wpada w prawdziwą furię, natomiast jego była rosyjska przyjaciółka reaguje spokojnie. Okasana Grigoriewa utrzymuje, że nagrała rozmowę, bo obawiała się o swoje bezpieczeństwo.

Reklama

Innego zdania są prawnicy Mela Gibsona, którzy utrzymują, że taśmy miały posłużyć jej do szantażu i wymuszenia pieniędzy od gwiazdora, którego fortunę ocenia się na miliard dolarów.

Serwis RadarOnline.com podał we wtorek, że Gibbson miał zaoferować byłej przyjaciółce 20 milionów dolarów za nieujawnienie nagrania. Grigoriewa miała zrezygnować z uwagi na zapis w umowie w sprawie podziału praw rodzicielskich, które miałaby dzielić razem z Gibsonem.

Sprawą zajęła się już policja w Los Angeles, która sprawdza autentyczność opublikowanych nagrań. Jak na razie nie wiadomo, czy Gibson będzie przesłuchiwany w sprawie podbicia swojej byłej przyjaciółki.

W nagraniach ujawnionych w ub. tygodniu przez portal RadarOnline.com gwiazdor obrzucał Grigoriewę licznymi wyzwiskami, wypominając jej operację powiększenia piersi i prowokacyjny sposób ubierania się.

Posłuchaj przerażającego nagrania:

"Wyglądasz jak tania dziwka z Las Vegas, która przechadza się w obcisłych ciuchach. Nie mogę już tego dłużej znosić" - dodawał.

Cztery lata temu, wkrótce po aresztowaniu go w Malibu za jazdę popijanemu, 54-letni Gibson rozstał się z żoną, z którą ma siedmioro dzieci.

Gibson wychował się w Australii. W latach 90. był jednym z najlepiej opłacanych aktorów na świecie. W 1995 r. jego film "Braveheart" zdobył Oscara za reżyserię i najlepszy film.

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Mel Gibson | Oksana Grigorieva
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy