Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

George Clooney z nową dziewczyną

Amerykański gwiazdor George Clooney i jego nowa partnerka, włoska aktorka Elisabetta Canalis pokazali się po raz pierwszy razem podczas wtorkowej premiery nowego filmu aktora "The Men Who Stare at Goats" na festiwalu filmowym w Wenecji.

Para, która zaczęła się spotykać na początku tego roku, przechadzała się trzymając za ręce po czerwonym dywanie. 48-letni Clooney ubrany był w czarny smoking, a jego 30-letnia partnerka - w niebieską suknię. Towarzyszyli im reżyser filmu Grant Heslow i kolega Clooneya z planu - Ewan McGregor.

Reklama

Film, który pokazywany jest na festiwalu w głównym konkursie, oparty jest na książce Jona Ronsona.

"The Men Who Stare at Goats" to opowieść o amerykańskiej jednostce wojskowej First Earth Battalion stacjonującej w Iraku, złożonej z żołnierzy posiadających zdolności paranormalne. W ramach eksperymentów, ćwiczyli oni m.in. umiejętność zabijania kóz poprzez samo wpatrywanie się w nie.

"Najzabawniejsze jest to, że najgłupsze elementy filmu są prawdziwe" - powiedział o produkcji Clooney. "To nie jest film o wojnie w Iraku, tylko komedia o szalonych pomysłach, które zaczęły się pod koniec wojny w Wietnamie" - podkreślił.

Film będzie miał polską premierę w listopadzie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje