Reklama
Reklama

Finał "Love Island. Wyspa Miłości" za nami. To oni wygrali miłosne show!

Finałowy odcinek 3. sezonu "Love Island. Wyspa miłości" już za nami. O główną wygraną, czyli 100 tysięcy złotych walczyły trzy pary. Nie zabrakło łez i prawdziwych emocji. To właśnie Caroline i Mateusz okazali się ulubieńcami widzów! Czy ich relacja umocni się po programie, a może ich romans zakończy się zaraz po powrocie z miłosnej wyspy?

To już ostatni odcinek trzeciej serii "Love Island. Wyspa Miłości". Wyspiarze będą musieli pożegnać się ze słoneczną Hiszpanią i pozostałymi uczestnikami gorrrącego show. Ten dzień musiał być wyjątkowy!

Wyspiątka zjadły razem ostatnie, wspólne śniadanie. To była doskonała okazja, by jeszcze przez chwilę cieszyć się swoim towarzystwem.

Uhonorowaniem przyjaźni dziewczyn był nawet wspólny wyjazd do SPA. 

Islanderki mogły raz jeszcze wspólnie poplotkować i zrelaksować się na upiększających zabiegach.

Nieco wolniej czas płynął w willi. Stęsknieni gentlemani nie wiedzieli, co mogą robić bez swoich ukochanych dziewczyn. Matiemu wyraźnie się nudziło.

Reklama

Zaproponował nawet chłopcom masaże i... maseczki. Jego pomysł nie spotkał się jednak z ogromnym entuzjazmem.

Dziewczyny doskonale bawiły się w SPA, ciesząc się, że to właśnie ich trójka dotarła do finału. Caroline wyznała, że już się nie może doczekać wspólnych przygód z Mateuszem. 

Waleria zdradziła, że widzi, jak Piotrek za nią szaleje, a Ania jest wdzięczna za Czarka, ponieważ to właśnie on pomógł jej się otworzyć.

Ostatni dzień był również doskonałym sposobem na podsumowanie ich uczuć... Piękne panie musiały napisać listy miłosne do swoich wybranków, a panowie również za pomocą listu mieli wyrazić partnerkom, co tak naprawdę do nich czują.

Wieczorem islanderzy w końcu mogli usłyszeć o uczuciach swojej drugiej połówki. Było naprawdę wzruszająco...

Niezwykle emocjonalnie do miłosnego listu podszedł Piotr. Wszystko wskazuje na to, że wyspiarz się zakochał...

Okazuje się, że Waleria również żywi do niego nieco głębsze uczucia!

To jeszcze nie koniec emocji! O swoich uczuciach opowiedzieli również Caroline i Mateusz.

Która para zawładnęła sercami oglądających "Wyspę Miłości"? Widzowie zdecydowali, że uczucie tej pary nie było wystarczająco silne... Ania i Czarek zajęli trzecie miejsce!

Ich relacja rozwijała się w oszałamiającym tempie! Jednak nie udało im się zdobyć 100 tysięcy złotych! To były ogromne emocje. Czas jednak poznać zwycięską parę miłosnego show! Czy wygra Caroline z Mateuszem, czy może Waleria z Piotrem?

Decyzja została podjęta! Piękna Kanadyjka Caroline i podróżnik Mateusz wygrali program. To jednak nie koniec wielkich emocji! CJ wylosowała kopertę z pieniędzmi!

Czy wybierze miłość i Mateusza, czy może wyjedzie z Hiszpanii ze 100 tys. złotych? Uczucie okazało się silniejsze! Caroline wybrała swojego ukochanego.

Zgadzacie się z tą decyzją? Myślicie, że ich uczucie przetrwa?
pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Love Island 3 | "Love Island"
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy