Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Filip Bobek w sequelu "Och, Karola"?

Wszystko wskazuje na to, że Filip Bobek, aktor, któremu popularność przyniósł serial "BrzydUla", zagra w sequelu hitu "Och, Karol" według scenariusza Ilony Łepkowskiej.

Główną zaletą filmu z 1985 roku była plejada najpiękniejszych wówczas, rodzimych aktorek. Karola, podrywacza i głównego bohatera, grał nieco już zapomniany Jan Piechociński.

Reklama

I oto "Och Karol" powraca! Za sprawą Ilony Łepkowskiej, która napisała scenariusz do pierwszej wersji filmu i Piotra Wereśniaka, który ma reżyserować sequel. Razem nakręcili już komedię "Nie kłam, kochanie".

Castingi trwają. Największe szanse na rolę podrywacza ma Filip Bobek. Zdaniem osoby z otoczenia scenarzystki bez szans jest Rafał Maserak, głównie ze względu na małe doświadczenie aktorskie, oraz Paweł Małaszyński. Tutaj przeszkodą jest wiek.

Jedną z ról kobiecych ma zagrać Małgorzata Foremniak - dowcipny i błyskotliwy scenariusz oraz gaża wynosząca około 80 tys. zł sprawiły, że aktorka nie zastanawiała się długo nad przyjęciem propozycji - pisze "Fakt".

Czy "Och Karol" stanie się przebojem? To się okaże. Premiera zapowiedziana jest na początek 2011 roku. Zdjęcia rozpoczynają się już w czerwcu. Wiadomo, że fabuła filmu będzie dla widzów dużym zaskoczeniem. Nie tylko dla tych, którzy historię Karola zobaczą po raz pierwszy, ale również dla fanów komedii sprzed lat.

Dowiedz się więcej na temat: Och, Karol | BrzydUla | Filip Bobek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje