Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Figura: Czuję się seksowna, młoda i ładna

Katarzyna Figura nie wstydzi się swoich zmarszczek i metryki. Nie ma w planach także odmładzających operacji plastycznych. - To idiotyzm. Wszyscy wiedzą, ile mam lat - mówi.

Zdaniem 48-letniej Figury zabiegi odmładzające odbierają aktorowi wiarygodność. Ona sama pogodzona jest z przemijaniem i nie ma zamiaru chirurgicznie odejmować sobie lat:

Reklama

- Nie mogę nagle zacząć udawać, że jestem jak Magdalena Cielecka. Aktorka nie może okłamywać widzów. To wyklucza stworzenie przekonującej postaci. Czuję się seksowna, młoda i ładna - wyznaje na łamach "Twojego Imperium".

Szczupłą sylwetkę i znakomitą formę pani Kasia zachowuje dzięki aktywności fizycznej. Kiedy córeczki - Koko i Kaszmir - są w szkole, ona z osobistym trenerem ćwiczy na siłowni, dzięki czemu z radością może nosić mini i szorty:

- Uważam, że wyglądam w nich dobrze, jak na swoje czterdzieści osiem lat. Ale wszystko, co człowiek na siebie wkłada, musi być zgodne z jego osobowością - zaznacza.

Nigdy nie zdecyduje się natomiast na skok na bungee. - Byłoby to ryzykowne dla mojej pracy, bo gdybym złamała nogę, nie mogłabym grać w teatrze. Ale przede wszystkim byłoby to groźne dla mojego zdrowia. Mogłoby się bowiem wydarzyć coś, co nie pozwoliłoby mi opiekować się moimi dziećmi - tłumaczy.

Zobacz również: Znane Polki lubią operacje plastyczne?

Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Figura | operacje plastyczne

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje