Już w piątek 13 sierpnia od 20.05 widzowie będą mogli obejrzeć na antenie Polsatu piątą edycję cieszącego się popularnością muzycznego show. W amfiteatrze nad jeziorem Czos odbędzie się Festiwal Weselnych Przebojów - Mrągowo 2021.
Gospodarzami będą Ela Romanowska i Rafał Maserak, którzy odegrają rolę... małżeństwa z 5-letnim stażem i świadków na ślubie! Będzie też para młoda. W pannę młodą wcieli się aktorka Klaudia Halejcio, a w pana młodego popularny stand-uper Łukasz Żak. Szybko okaże się, że zakochani przed ołtarz wiedzeni są nie tylko gorącym uczuciem, ale też faktem, iż przyszła żona jest w ciąży.
Festiwal w Mrągowie 2021 - kto wystąpi na scenie?
Widzów i zgromadzoną publiczność bawić będą popularni polscy artyści. Zobaczymy Sławomira, który wraz z żoną Kajrą zaśpiewa swoje wielkie hity "Miłość w Zakopanem" (sprawdź!), "Weselny pyton" (zobacz klip!) oraz przebój "Daj mi tę noc" (posłuchaj!). Z kolei zespół Masters rozkręci imprezę piosenką "Żono moja" i energicznym utworem "Bałkanica". Michał Wiśniewski przygotował m.in. "Zawsze z Tobą chciałbym być", a zespół Boys oprócz hitu "Wolność" (posłuchaj!), wykona także szlagier "Una Paloma Blanca". Na scenie mrągowskiego amfiteatru zaśpiewają również Golec uOrkiestra, Poparzeni Kawą Trzy, Classic, MIG, Piękni i Młodzi, Weź Nie Pytaj, Trubadurzy & Krzysztof Krawczyk Jr.To będzie wyjątkowy wieczór dla syna Krzysztofa Krawczyka (sprawdź!). Po raz pierwszy zaprezentuje się tak szerokiemu gronu odbiorców. W rozmowie z Pomponik.pl wyznał, że jest z tego powodu bardzo szczęśliwy. Ma wsparcie Mariana Lichtmana oraz ukochanej Kasi, która towarzyszy mu na Mazurach.
Zapraszamy do Polsatu na transmisję festiwalu w Mrągowie 2021! Start o 20.05.





Więcej o newsów gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym Instagramie.