Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Ewelina z "Warsaw Shore": Jestem z Pawłem

Uczestnicy "Warsaw Shore" nie mogą dogadać się co do swojej relacji. Paweł Cattaneo zdecydowanie zaprzecza, że jest w związku z Eweliną Kubiak, ta jest pewna, że są parą!

Bliska relacja Eweliny i Pawła zaczęła się w czasie nadawanego przez MTV programu "Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy", kiedy uczestnicy już pierwszego dnia spędzili razem noc.

Reklama

Choć Paweł zaprzecza, że jest z Eweliną, dziewczyna deklaruje, że... są parą od początku czerwca.

- Rozmawialiśmy na ten temat z Pawłem i doszliśmy do wniosku, że nie będziemy już się ukrywali i trzymali w niepewności naszych fanów, dlatego mogę powiedzieć, że jesteśmy razem od początku czerwca i jesteśmy ze sobą bardzo szczęśliwi - mówi agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Twierdzi, że od początku trwania programu miała słabość do Pawła, jednak nie sądziła, że on mógłby odwzajemnić jej uczucia i zaangażować się w stałą relację ze względu na opinię kobieciarza.

Po pierwszej serii ich kontakty jednak polepszyły się. - Od zakończenia nagrań do drugiej edycji spotykamy się regularnie. Nie spodziewałam się, że między mną a Pawłem może być coś więcej, bo wiadomo, jaki on był - szpachlarz naczelny. Więc nie przypuszczałam, że byłby w stanie zakochać się w jakiejś kobiecie i być jej wierny, ale jednak tak się stało - opowiada Ewędlina.

 - W zasadzie całokształt Pawła sprawił, że się w nim zakochałam. Zawsze uwielbiałam Włochów, Hiszpanów i Brazylijczyków, a Paweł jest pół Włochem. Poza tym ma ładną karnację, duże brązowe oczy. Jest wysoki i przystojny. Charakterny i taki w sumie niedostępny, nieposkromiony. Właśnie to mnie w nim urzekło.

Co ciekawe, Cattaneo kilka dni temu przyznał, że owszem, spotyka się z Kubiak regularnie, jednak według niego jest to jedynie relacja przyjacielska.
Sam nie wie, czy jest gotowy na jakikolwiek poważny związek.
- Na razie nie jesteśmy ze sobą. Spotykamy się w kółko, piszemy, jest nam ze sobą dobrze, jesteśmy przyjaciółmi z przywilejami. Ale nie jest to jeszcze nic oficjalnego. Ewelina chciałaby, żeby było inaczej - wyznał Paweł agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Ewelina Kubiak od pierwszego odcinka "Warsaw Shore" wzbudzała kontrowersje. Po nocy spędzonej z Pawłem Cattaneo, zdecydowała się na seks z dziewczyną goszczącą na jednej z imprez w domu uczestników programu. Całe zajście uzasadniła tym, że nie chciała, aby ubiegł ją Cattaneo. Stwierdziła też, że nie robiła nic złego ani szokującego.

Dowiedz się więcej na temat: Warsaw Shore | Ewelina Kubiak | Paweł Cattaneo

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje